Datum | Čas | Tým | Soupeř | Místo | Výsledek | Účast |
---|---|---|---|---|---|---|
1.12. | 19:15 | B | Sokol Repromeda Jehnice | Kuřim | 3:6 (3:0) | přihlašte se |
6.12. | 20:00 | B | Hustopeče | Tišnov - hala SSK | 3:2 (0:2) | přihlašte se |
7.12. | 17:00 | C | BPA | Brno - Tuřany | 6:5 (5:0) | přihlašte se |
7.12. | 18:00 | C | 1. FC Květnice Tišnov | Tuřany | 2:10 (1:2) | přihlašte se |
8.12. | 14:00 | D | Lamy | Brno - Rybnická | 1:3 (1:2) | přihlašte se |
8.12. | 14:50 | D | Gloria | Brno - Rybnická | 1:11 (0:4) | přihlašte se |
8.12. | 19:00 | A | SKUP Olomouc | UP Olomouc | 5:11 (1:5) | přihlašte se |
13.12. | 20:00 | B | FFT Vinohrady | Tišnov - hala SSK | 3:4 (2:3) | přihlašte se |
14.12. | 20:00 | A | VŠSK Zlín | Euronics Zlín | 8:10 (5:5) | přihlašte se |
15.12. | 11:30 | D | Žabinští Vlci Brno B | Brno - Rybnická | 1:6 (0:2) | přihlašte se |
20.12. | 20:00 | A | Tango Hodonín B | Tišnov - hala SSK | 11:4 (6:3) | přihlašte se |
21.12. | 19:00 | B | Helas Brno B | Brno - Maloměřice | 4:4 (1:1) | přihlašte se |
březen 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | ||||
4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 |
11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 |
18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 |
25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
duben 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 |
květen 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | ||
6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 |
13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 |
20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 |
27 | 28 | 29 | 30 | 31 |
červen 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | |||||
3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 |
10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 |
17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 |
24 | 25 | 26 | 27 | 28 | 29 | 30 |
červenec 2024 |
---|
Po | Út | St | Čt | Pá | So | Ne |
1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 |
8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 |
15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 |
22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 |
29 | 30 | 31 |