ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu D - sezona 2019/2020

1. třída, skupina B

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.neděle8.9.12:20Brno - RybnickáKampa5:1 (2:1)
2.neděle8.9.13:10Brno - RybnickáFrutti di Mare5:2 (2:0)
3.neděle22.9.9:00Brno - RybnickáMadrid1:0 (0:0)
4.neděle22.9.10:40Brno - RybnickáDebakl2:6 (2:3)
5.neděle6.10.12:20Brno - RybnickáAccros1:1 (0:0)
6.neděle6.10.13:10Brno - RybnickáGepard9:1 (4:0)
7.neděle20.10.12:20Brno - RybnickáInter2:3 (2:0)
8.neděle20.10.13:10Brno - RybnickáCeltic2:5 (2:3)
9.neděle10.11.9:50Brno - RybnickáSchalke2:2 (1:1)
10.neděle10.11.11:30Brno - RybnickáBarum4:3 (3:1)
11.neděle24.11.12:20Brno - RybnickáNasan B1:2 (1:1)
12.neděle24.11.14:00Brno - RybnickáWodova B6:2 (2:1)
13.neděle8.12.14:00Brno - RybnickáLamy1:3 (1:2)
14.neděle8.12.14:50Brno - RybnickáGloria1:11 (0:4)
15.neděle15.12.11:30Brno - RybnickáŽabinští Vlci Brno B1:6 (0:2)
16.neděle23.2.12:20Brno - RybnickáFrutti di Mare4:6 (1:4)
17.neděle23.2.13:10Brno - RybnickáKampa7:7 (4:3)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
18.neděle15.3.9:50Brno - RybnickáMadrid
19.neděle15.3.11:30Brno - RybnickáDebakl
20.neděle29.3.12:20Brno - RybnickáGepard
21.neděle29.3.14:00Brno - RybnickáAccros
22.neděle19.4.14:00Brno - RybnickáCeltic
23.neděle19.4.14:50Brno - RybnickáInter
24.neděle10.5.9:00Brno - RybnickáBarum
25.neděle10.5.10:40Brno - RybnickáSchalke
26.neděle24.5.14:00Brno - RybnickáNasan B
27.neděle24.5.14:50Brno - RybnickáWodova B
28.neděle31.5.12:20Brno - RybnickáGloria
29.neděle31.5.13:10Brno - RybnickáLamy
30.neděle14.6.10:40Brno - RybnickáŽabinští Vlci Brno B

Příští zápasy

neděle 19.4 - 14:00
D vs. Celtic
neděle 19.4 - 14:50
D vs. Inter

Poslední zápasy

pátek 6.3 - 20:00
A vs. VŠB-TU Ostrava
neděle 8.3 - 19:00
B vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 7.3 - 9:00
C vs. 1. FC Květnice Tišnov
sobota 7.3 - 11:00
C vs. BPA
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

duben 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Oblíbené odkazy