ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Statistiky týmu C - sezona 2019/2020

Krajský přebor

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Karel Hambálek243700200100112.00
Petr Slováček233600200100101.50
Tomislav Šotola231400200100001.50
Martin Špicl62240022244000.33
Jakub Hanák42130020250000.50
Jakub Cajzl41120022067000.25
Petr Midrla61120022244000.17
Jan Kouřil2101000020000.50
Michal Rybníček2101100020000.50
Dominik Belák20110002033000.00
Tomáš Motyčka20110002033000.00
Roman Šmída2011000020000.00
David Rybníček20000002033000.00
Jakub Kolář2000000020000.00
Petr Lamač200000200100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Adam Tylč61120022244%2152.50

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Karel Hambálek243700200100112.00
Petr Slováček233600200100101.50
Tomislav Šotola231400200100001.50
Martin Špicl62240022244000.33
Jakub Hanák42130020250000.50
Jakub Cajzl41120022067000.25
Petr Midrla61120022244000.17
Jan Kouřil2101000020000.50
Michal Rybníček2101100020000.50
Dominik Belák20110002033000.00
Tomáš Motyčka20110002033000.00
Roman Šmída2011000020000.00
David Rybníček20000002033000.00
Jakub Kolář2000000020000.00
Petr Lamač200000200100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Adam Tylč61120022244%2152.50

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy