ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Maxi-kalendář

ÚNOR 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
BŘEZEN 2020
PoÚtStČtSoNe
1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031
DUBEN 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930
KVĚTEN 2020
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
ČERVEN 2020
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
2930
ČERVENEC 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
SRPEN 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31
ZÁŘÍ 2020
PoÚtStČtSoNe
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
282930

Soubory iCalendar lze začlenit do vlastních kalendářových aplikací.
https://www.asmdl.cz/kestazeni/calendar.ics (pro všechny události bez tréninků)
https://www.asmdl.cz/kestazeni/calendar_s_treninky.ics (pro všechny události)

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy