ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu A - sezona 2019/2020

2. LIGA Východ

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota28.9.20:00Tišnov - hala SSKVŠSK Zlín5:8 (1:1)
2.neděle6.10.19:00Hodonín - TEZATango Hodonín B4:8 (1:3)
3.pátek11.10.20:00Tišnov - hala SSKFERRAM Opava4:2 (1:1)
4.pátek18.10.20:00Odry - KomenskéhoJakubčovice6:9 (3:3)
5.sobota26.10.20:00Tišnov - hala SSKAmor Vyškov9:9 (4:6)
6.pátek1.11.20:00JeseníkAC Jeseník0:7 (0:2)
7.sobota9.11.20:00Tišnov - hala SSKOcel Třinec5:6 (1:1)
8.sobota16.11.20:00Tišnov - hala SSKŽabinští Vlci Brno11:2 (4:1)
9.pátek22.11.20:00BílovecBaník Ostrava2:11 (1:4)
10.sobota30.11.20:00Tišnov - hala SSKVŠB-TU Ostrava4:3 (4:2)
11.neděle8.12.19:00UP OlomoucSKUP Olomouc5:11 (1:5)
12.sobota14.12.20:00Euronics ZlínVŠSK Zlín8:10 (5:5)
13.pátek20.12.20:00Tišnov - hala SSKTango Hodonín B11:4 (6:3)
14.pátek10.1.20:30OpavaFERRAM Opava7:4 (6:1)
15.sobota18.1.20:00Tišnov - hala SSKJakubčovice8:0 (3:0)
16.sobota25.1.19:00Vyškov - PurkyňovaAmor Vyškov1:6 (1:2)
17.pátek31.1.20:00Tišnov - hala SSKAC Jeseník3:3 (1:2)
18.pátek7.2.20:00Třinec - STARSOcel Třinec3:6 (0:3)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
19.sobota22.2.19:15Brno - BohuniceŽabinští Vlci Brno
20.pátek28.2.20:00Tišnov - hala SSKBaník Ostrava
21.pátek6.3.20:00Ostrava - DubinaVŠB-TU Ostrava
22.pátek13.3.20:00Tišnov - hala SSKSKUP Olomouc

Příprava

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
0.pondělí23.9.20:00TišnovPanama10:3 (2:1)
0.středa2.10.20:00Tišnov - hala SSK1. FC Květnice Tišnov10:7 (5:4)

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy