ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu A - sezona 2019/2020

2. LIGA Východ

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.sobota28.9.20:00Tišnov - hala SSKVŠSK Zlín5:8 (1:1)
2.neděle6.10.19:00Hodonín - TEZATango Hodonín B4:8 (1:3)
3.pátek11.10.20:00Tišnov - hala SSKFERRAM Opava4:2 (1:1)
4.pátek18.10.20:00Odry - KomenskéhoJakubčovice6:9 (3:3)
5.sobota26.10.20:00Tišnov - hala SSKAmor Vyškov9:9 (4:6)
6.pátek1.11.20:00JeseníkAC Jeseník0:7 (0:2)
7.sobota9.11.20:00Tišnov - hala SSKOcel Třinec5:6 (1:1)
8.sobota16.11.20:00Tišnov - hala SSKŽabinští Vlci Brno11:2 (4:1)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
9.pátek22.11.20:00BílovecBaník Ostrava
10.sobota30.11.20:00Tišnov - hala SSKVŠB-TU Ostrava
11.neděle8.12.19:00UP OlomoucSKUP Olomouc
12.sobota14.12.20:00Euronics ZlínVŠSK Zlín
13.pátek20.12.20:00Tišnov - hala SSKTango Hodonín B
14.pátek10.1.20:00OpavaFERRAM Opava
15.sobota18.1.20:00Tišnov - hala SSKJakubčovice
16.sobota25.1.19:00Vyškov - PurkyňovaAmor Vyškov
17.pátek31.1.20:00Tišnov - hala SSKAC Jeseník
18.pátek7.2.20:00Třinec - STARSOcel Třinec
19.sobota22.2.19:15Brno - BohuniceŽabinští Vlci Brno
20.pátek28.2.20:00Tišnov - hala SSKBaník Ostrava
21.pátek6.3.20:00Ostrava - DubinaVŠB-TU Ostrava
22.pátek13.3.20:00Tišnov - hala SSKSKUP Olomouc

Příprava

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
0.pondělí23.9.20:00TišnovPanama10:3 (2:1)
0.středa2.10.20:00Tišnov - hala SSK1. FC Květnice Tišnov10:7 (5:4)

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy