ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu U17

Celkové týmové statistiky týmu U17

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
14301137:9221 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Česká Lípa11:62018/20191. juniorská liga U17
2.Vysoké Mýto7:42018/20191. juniorská liga U17
3.Ústí nad Labem2:12018/20191. juniorská liga U17
4.Jeseník2:32018/20191. juniorská liga U17
5.Helas Brno3:52018/20191. juniorská liga U17

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Liberec0:162018/20191. juniorská liga U17
2.Mělník1:122018/20191. juniorská liga U17
3.Slavia Praha0:92018/20191. juniorská liga U17
4.Chrudim2:102018/20191. juniorská liga U17
5.Chomutov2:72018/20191. juniorská liga U17

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Česká Lípa112018/20191. juniorská liga U17
2.Vysoké Mýto72018/20191. juniorská liga U17
3.Interobal Plzeň42018/20191. juniorská liga U17
4.Helas Brno32018/20191. juniorská liga U17
5.Jeseník22018/20191. juniorská liga U17

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Liberec162018/20191. juniorská liga U17
2.Mělník122018/20191. juniorská liga U17
3.Chrudim102018/20191. juniorská liga U17
4.Slavia Praha92018/20191. juniorská liga U17
5.Chomutov72018/20191. juniorská liga U17

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Česká Lípa110011:6
2.Vysoké Mýto11007:4
3.Ústí nad Labem11002:1
4.Interobal Plzeň10014:7
5.Helas Brno10013:5

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Poslední zápasy

pátek 9.10 - 20:00
B vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 10.10 - 18:00
C vs. Eliška Brno
sobota 10.10 - 19:00
C vs. Gladiators
sobota 10.10 - 11:00
D vs. Stones of Madeira

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmČekající milník 50 gólů
AVlastimil Ryšavý49 gólů

Dnes slaví

Petr Midrla

Kalendář

květen 2021
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Oblíbené odkazy