ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu U17

Celkové týmové statistiky týmu U17

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
14301137:9221 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Česká Lípa11:62018/20191. juniorská liga U17
2.Vysoké Mýto7:42018/20191. juniorská liga U17
3.Ústí nad Labem2:12018/20191. juniorská liga U17
4.Jeseník2:32018/20191. juniorská liga U17
5.Helas Brno3:52018/20191. juniorská liga U17

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Liberec0:162018/20191. juniorská liga U17
2.Mělník1:122018/20191. juniorská liga U17
3.Slavia Praha0:92018/20191. juniorská liga U17
4.Chrudim2:102018/20191. juniorská liga U17
5.Chomutov2:72018/20191. juniorská liga U17

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Česká Lípa112018/20191. juniorská liga U17
2.Vysoké Mýto72018/20191. juniorská liga U17
3.Interobal Plzeň42018/20191. juniorská liga U17
4.Helas Brno32018/20191. juniorská liga U17
5.Jeseník22018/20191. juniorská liga U17

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Liberec162018/20191. juniorská liga U17
2.Mělník122018/20191. juniorská liga U17
3.Chrudim102018/20191. juniorská liga U17
4.Slavia Praha92018/20191. juniorská liga U17
5.Chomutov72018/20191. juniorská liga U17

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Česká Lípa110011:6
2.Vysoké Mýto11007:4
3.Ústí nad Labem11002:1
4.Interobal Plzeň10014:7
5.Helas Brno10013:5

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy