1. juniorská liga U17 - neděle 13.1.2019 - Tišnov - hala SSK

13.1.2019 - MaŠ

Naše branky: Alexandr Rek (Jiří Urbánek) 1:5, Alexandr Rek (Jiří Humpolec) 2:5

Sestava: Petr Lamač, Martin Zůbek - Martin Pilný, Jiří Humpolec, Michal Antoňů, Alexandr Rek, Jiří Urbánek, Thanh Tung Anh Nguyen, Adam Borkovec, Martin Bělák
V neděli, 13. 1. 2019 od 9,00 hod., vstoupili naši junioři do roku 2019 dalším utkání proti ERA-PACKu Chrudim.

Úvod nám vyšel, měli jsme 3 slibné šance, bohužel jsme je nedokázali proměnit. Proto přišel zasloužený trest. Chrudim dvěma rychlými brankami otevřela skóre cca v polovině prvního dějství. Následně jsme opět nebyli úspěšní a tak nám soupeř z Východních Čech ještě 3x "obdaroval" - 0:5.

Ve druhé půli jsme začali aktivně a ve 25. minutě dvěma krásnými brankami korigovali utkání - 2:5. Poté však již úřadovalo jen jedno mužstvo a Chrudim postupně do konce utkání zatížila náš účet dalšími 5 góly. Celkové skóre se tedy zastavilo na vysokých - 2:10.

Sumasumárum: I když jsme v průběhu utkání měli hodně slibných chvilek, Chrudim postupně utkání ovládla a zaslouženě vyhrála vysokým skóre.