ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Statistiky týmu B - sezona 2019/2020

Divize E

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vlastimil Ryšavý31251700300100234.00
Jaroslav Šnédar788162060186011.14
Roman Šmída774110050271011.00
Ivan Selyvonenko55492040180101.00
Miroslav Malíř34262010233001.33
Tomáš Zdražil324600300100100.67
Petr Slováček341500300100011.33
Martin Hanuš41451030175000.25
Michael Malásek71450060186100.14
Lukáš Skoumal42130030175100.50
Jakub Hanák41230030175000.25
Petr Urbánek111200100100001.00
Tomáš Krejčíř21010010150000.50
Jiří Mašek101100100100000.00
Tomislav Šotola101100100100000.00
Martin Špicl2000000020000.00
Dominik Belák100000100100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Adam Tylč70001150271%0294.14

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vlastimil Ryšavý31251700300100234.00
Jaroslav Šnédar788162060186011.14
Roman Šmída774110050271011.00
Ivan Selyvonenko55492040180101.00
Miroslav Malíř34262010233001.33
Tomáš Zdražil324600300100100.67
Petr Slováček341500300100011.33
Martin Hanuš41451030175000.25
Michael Malásek71450060186100.14
Lukáš Skoumal42130030175100.50
Jakub Hanák41230030175000.25
Petr Urbánek111200100100001.00
Tomáš Krejčíř21010010150000.50
Jiří Mašek101100100100000.00
Tomislav Šotola101100100100000.00
Martin Špicl2000000020000.00
Dominik Belák100000100100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Adam Tylč70001150271%0294.14

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy