ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Václav Seyfert

přezdívka: Sája
post: útočník
oblíbený klub: Plniči trubiček
sportovní vzor: Jirka Pavlíček
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2021/22ADivize E746101052081000.57
2020/21BDivize E123500100100002.00
2019/20A2. LIGA Východ50110011327000.00
2019/20APříprava110100100100001.00
2019/20BDivize E92460060367000.22
2019/20BSuperfinále DIVIZÍ E a F110100100100001.00
2018/19A2. LIGA Východ71341021433000.14
2018/19BDivize E1011000010000.00
2017/18ADivize E1123000010001.00
2016/17ADivize E2014173150711237100.70
2016/17APříprava311200300100100.33
2016/17APohár FAČR1101000010001.00
2016/17B2. třída, skupina C101100100100000.00
2015/16ADivize E2016213740811142500.80
2015/16APříprava212300200100000.50
2015/16B2. třída, skupina C113400100100001.00
2014/15AKrajský přebor2018234130133470400.90
2014/15APříprava3000000030000.00
2014/15B3. třída, skupina B60441042078000.00
2013/14AOkresní přebor Brno-město3025255030204671630.83
2013/14ABrno Open894130061179101.13
2013/14APříprava53101300500100000.60
2013/14APohár FAČR1000000010000.00
2012/13ABrno Open20000001117000.00
2012/13APříprava122400100100002.00
Celkem157103133236180881752601830.66
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Mitra6106163030350301.67
2.Kalábek976131032441110.78
3.Havlíčkův Brod665111031256101.00
4.Arsenal Brno447110020250001.00
5.Brikety-pelety Štěpán Vyškov638110040267100.50
6.FC Kloboučky45491020250101.25
7.Hustopeče74480030443100.57
8.Panama82680060275000.25
9.Gladiators52680031167000.40
10.Toka52680011327000.40
11.Bastards243700200100002.00
12.Slovan Brno225710200100001.00
13.Agromeli D242600200100112.00
14.Rychlé pípy21560010150100.50
15.Blue Flames224610200100101.00
16.United Ivančice224600200100001.00
17.Helas C232500200100111.50
18.Orli Bučovice232510200100101.50
19.Technika Brno62351031256100.33
20.Sokol Repromeda Jehnice22350010150001.00
21.SOŠ OOM20441010150000.00
22.Orel Řečkovice213400200100000.50
23.SK Líšeň B21340010150000.50
24.Lazor Vyškov1224100010002.00
25.Starobrno113400100100001.00
26.Stones of Madeira230300200100001.50
27.1. FC Květnice Tišnov4213200040000.50
28.Jakubčovice21230010150000.50
29.FC Kozlany-Bohdalice103300100100000.00
30.Kickers22021011067101.00
31.Saňaři202200200100000.00
32.Soccer120200100100002.00
33.FPO Blansko32020012056000.67
34.Barum111200100100001.00
35.Zlíňa team120200100100102.00
36.Madrid1112000010001.00
37.Nasan32020010233000.67
38.STŽ Brno220200200100101.00
39.XXX102200100100000.00
40.Orli Kotvrdovice102200100100000.00
41.Atraps111200100100101.00
42.Remos Oslavany21120010150000.50
43.FFT Vinohrady20221010150000.00
44.AC Napoleon Prace111200100100001.00
45.Gladiators B21010011067000.50
46.Arsenal B2101000020000.50
47.Tango C210100200100000.50
48.ASK101100100100000.00
49.Svážná101100100100000.00
50.Accros10110001033000.00
51.M2 Shoes B10111001033000.00
52.Helas110100100100001.00
53.SK Amor Lazor Vyškov B10110001033000.00
54.Frutti di Mare101100100100000.00
55.Vysoké Mýto1011000010000.00
56.Amor Vyškov10110001033000.00
57.FU Kopřivnice110100100100001.00
58.Orel Řečkovice C20000011067000.00
59.Nekop1000000010000.00
60.PP Security1000000010000.00
61.Besídka100000100100000.00
62.Atraps B100000100100000.00
63.Baník Ostrava100000100100000.00
64.Tango Hodonín1000100010000.00
65.AC Jeseník1000000010000.00
66.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00
67.Ocel Třinec10000001033000.00
68.VŠSK Zlín1000000010000.00
69.Tango Hodonín B1000000010000.00
70.FERRAM Opava100000100100000.00
71.TJ Sokol Troubsko100000100100000.00
72.Helas Brno B10000001033000.00

Příští zápasy

sobota 4.12 - 19:45
A vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 4.12 - 10:00
B vs. AB Střelice

Poslední zápasy

sobota 27.11 - 20:00
A vs. Kalábek
neděle 28.11 - 11:00
B vs. Wodova

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

prosinec 2021
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Dnes 20:00
Trénink | Tišnov

Oblíbené odkazy