ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu D

Celkové týmové statistiky týmu D

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
49231115161:14654 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Orel Řečkovice10:12018/20192. třída, skupina B
2.Gepard9:12019/20201. třída, skupina B
3.Agora7:22018/20192. třída, skupina B
4.R. I. P. B7:32018/20192. třída, skupina B
5.Wodova B6:22019/20201. třída, skupina B

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Gloria1:112019/20201. třída, skupina B
2.Antabus1:72018/20192. třída, skupina B
3.Žabinští Vlci Brno B1:62019/20201. třída, skupina B
4.XXX0:52018/20192. třída, skupina B
5.Debakl2:62019/20201. třída, skupina B

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Orel Řečkovice102018/20192. třída, skupina B
2.Gepard92019/20201. třída, skupina B
3.Kampa72019/20201. třída, skupina B
4.Agora72018/20192. třída, skupina B
5.R. I. P. B72018/20192. třída, skupina B

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Gloria112019/20201. třída, skupina B
2.Kampa72019/20201. třída, skupina B
3.Antabus72018/20192. třída, skupina B
4.Debakl62019/20201. třída, skupina B
5.Žabinští Vlci Brno B62019/20201. třída, skupina B

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Frutti di Mare420213:12
2.Wodova B31209:5
3.Agora220010:4
4.ProBrno220010:6
5.M2 Shoes220010:6

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Frutti di Mare420250 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Frutti di Mare420250 %

Příští zápasy

neděle 2.4 - 14:00
B vs. Hombres B

Poslední zápasy

středa 29.3 - 20:15
A vs. Atraps
neděle 26.3 - 11:00
B vs. Gladiators

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Hráčské milníky

TýmČekající milník 50 gólů
ALukáš Panovský49 gólů

Kalendář

duben 2023
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy