ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu D

Celkové týmové statistiky týmu D

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
4522914147:13156 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Orel Řečkovice10:12018/20192. třída, skupina B
2.Gepard9:12019/20201. třída, skupina B
3.Agora7:22018/20192. třída, skupina B
4.R. I. P. B7:32018/20192. třída, skupina B
5.Wodova B6:22019/20201. třída, skupina B

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Gloria1:112019/20201. třída, skupina B
2.Antabus1:72018/20192. třída, skupina B
3.Žabinští Vlci Brno B1:62019/20201. třída, skupina B
4.XXX0:52018/20192. třída, skupina B
5.Debakl2:62019/20201. třída, skupina B

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Orel Řečkovice102018/20192. třída, skupina B
2.Gepard92019/20201. třída, skupina B
3.Agora72018/20192. třída, skupina B
4.R. I. P. B72018/20192. třída, skupina B
5.Wodova B62019/20201. třída, skupina B

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Gloria112019/20201. třída, skupina B
2.Antabus72018/20192. třída, skupina B
3.Debakl62019/20201. třída, skupina B
4.Žabinští Vlci Brno B62019/20201. třída, skupina B
5.Celtic52019/20201. třída, skupina B

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Frutti di Mare32019:6
2.Wodova B31209:5
3.Agora220010:4
4.ProBrno220010:6
5.M2 Shoes220010:6

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy