ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu D

Celkové týmové statistiky týmu D

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
4021910137:10760 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Orel Řečkovice10:12018/20192. třída, skupina B
2.Gepard9:12019/20201. třída, skupina B
3.Agora7:22018/20192. třída, skupina B
4.R. I. P. B7:32018/20192. třída, skupina B
5.Kampa5:12019/20201. třída, skupina B

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Antabus1:72018/20192. třída, skupina B
2.XXX0:52018/20192. třída, skupina B
3.Debakl2:62019/20201. třída, skupina B
4.R. I. P. B0:42018/20192. třída, skupina B
5.Frutti di Mare0:42018/20192. třída, skupina B

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Orel Řečkovice102018/20192. třída, skupina B
2.Gepard92019/20201. třída, skupina B
3.Agora72018/20192. třída, skupina B
4.R. I. P. B72018/20192. třída, skupina B
5.M2 Shoes62018/20192. třída, skupina B

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Antabus72018/20192. třída, skupina B
2.Debakl62019/20201. třída, skupina B
3.Celtic52019/20201. třída, skupina B
4.XXX52018/20192. třída, skupina B
5.Bolest42018/20192. třída, skupina B

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Frutti di Mare32019:6
2.Agora220010:4
3.ProBrno220010:6
4.M2 Shoes220010:6
5.Raz Náraz22009:5

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy