ASM D - Orel Řečkovice 10:1 (4:0)

2. třída, skupina B - neděle 2.6.2019 - Brno - Řečkovice

2.6.2019 - MaŠ

Naše branky: Jakub Kolář 1:0, Martin Špicl (Jakub Kolář) 2:0, Martin Midrla (Martin Špicl) 3:0, Jakub Kolář (Martin Midrla) 4:0, Jakub Kolář (Martin Midrla) 5:0, Jakub Hanák (Adam Tylč) 6:0, Martin Špicl (Jakub Kolář) 7:0, Martin Midrla (Jakub Hanák) 8:0, Martin Špicl (Jan Kouřil) 9:1, Jan Kouřil (Dominik Belák) 10:1

Sestava: Adam Tylč - Jakub Hanák, Jakub Kolář, Martin Midrla - Dominik Belák, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 2. 6. 2019 od 9,50 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání. Soupeřem nám byl domácí Orel Řečkovice. Chtěli jsme pokračovat ve vítězné sérii.

Hned v úvodu obral o míč Kuba Kolář obránce tvrdou ranou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 1:0. Poté chyboval kapitán MaŠ a soupeř šel ve 3 na 2, Adam však následnou ránu vytěsnil na roh. V 8. minutě zahrával roh Kuba Kolář, na míč si sběhl MaŠ a přesnou dělovkou zvyšoval naše vedení - 2:0. O chvíli později vysunul dlouhým míčem Mates MaŠe, ten míč posunul za sebe patou a Mates pohodlně trhal sítě - 3:0. I nadále jsme byli aktivnějšími, ale na domácího gólmana se nám vyzrát nedařilo. Soupeř zahrozil jen jednou, ale tvrdou ránu vyrazil s přehledem chytající Adam. V 16. minutě do uličky uvolnil Janoch Beliho, ale ani ten na brankáře nevyzrál. V 19. minutě podnik sólo Kuba Kolář, narazil si míč s Matesem a poté procedil tento až do sítě - 4:0.

Hned v úvodu druhého dějství jsme chybovali, ale Adam parádním zákrokem míč vykopl. Ve 22. minutě jsme dobře zakombinovali, Janoch uvolnil na zadní tyči Matesa, ten razítkoval tyč, ale pohotový Kuba Kolář byl kde měl - 5:0. O chvíli později nakopl dlouhý míč na Hanyho Adam a první jmenovaný s přehledem svůj nájezd proměnil - 6:0. Zvyšovat mohl Mates, ale po uvolnění od MaŠe nastřelil jen brankáře, v další příležitosti zase pálil do tyče. Ve 28. minutě přihrál MaŠ Kubovi Kolářovi, ten si povodil obránce a přihrál odskočivšímu MaŠovi, který neměl problém s další brankou - 7:0. Ve 31. minutě mezi nohama obránce vyslal do kontru Hany Matesa, ten si položil i brankáře a s přehledem dloubáčkem zvyšoval naše drtivé vedení - 8:0. Ve 33. minutě jsme špatně rozehráli roh, soupeř šel do brejku a s přehledem tento proměnil - 8:1. Ve 36. minutě jsme opět šli ve 3 na 2, Janoch doprava posunul na MaŠe, který přesnou přízemní ranou zvyšoval - 9:1. O chvíli později uvolnil podobně Hany Matesa, ale ten opět pálil pouze do tyče. V poslední minutě vyvezl míč Beli, posunul více doleva Janochovi a ten svým tradičním dloubáčkem zapečetil dnešní "desítku" - 10:1.

Sumasumárum: V tomto utkání jsme hráli velmi dobře a chytře. Soupeře jsme až na výjímky do ničeho nepouštěli. Sami jsme s pressingem a tlakem přidávali další a další branky. A nemuselo zástat jen u deseti kousků. Dobrý výkon a zasloužené body, díky borci.