ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Martin Midrla

přezdívka: Mates
oblíbený klub: Chelsea FC
sportovní vzor: Falcao
motto:

počet vložených článků: 48
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2021/22BOkresní přebor Brno-město111200100100001.00
2020/21DOkresní přebor Brno-město10001001033000.00
2019/20CKrajský přebor2404000020012.00
2019/20D1. třída, skupina B60221021339000.00
2018/19D2. třída, skupina B767130052081200.86
2017/18B2. třída, skupina C125270044444100.42
2016/17B2. třída, skupina C95270032441000.56
2016/17BPříprava1022000010000.00
2015/16APříprava1000000010000.00
2015/16B2. třída, skupina C124261072364000.33
2015/16BPříprava110100100100101.00
2014/15B3. třída, skupina B74370061090100.57
2014/15BBrno Open41010021158000.25
2014/15BPříprava102200100100000.00
Celkem653123543032141956510.48
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Orel Řečkovice C23140011067001.50
2.Bystrc51340013140100.20
3.Debakl43140020250000.75
4.ProBrno32240012056000.67
5.Orel Řečkovice122400100100002.00
6.Atraps212300200100100.50
7.West Žab B330300300100101.00
8.Frutti di Mare32130011144000.67
9.Starobrno41230013050000.25
10.FK Inexis Bučovice1303000010013.00
11.UFO111200100100101.00
12.Kampa20220010150000.00
13.Benfika22020010150001.00
14.Red Devils111200100100001.00
15.Antabus220200200100101.00
16.Gepard102200100100000.00
17.Atlantis111200100100001.00
18.XXX50110040180000.00
19.Kocovina110100100100001.00
20.FFT B20110010150000.00
21.R. I. P. B1101000010001.00
22.Amor Kloboučky Vyškov B1101000010001.00
23.ASK100000100100000.00
24.R. I. P.10000001033000.00
25.Bolest1000000010000.00
26.All In1000000010000.00
27.Gooners100010100100000.00
28.Blue Flames B1000000010000.00
29.Panama1000000010000.00
30.Kohouti100000100100000.00
31.R. U. Medvídci100000100100000.00
32.Madrid20000010150000.00
33.Wodova B10000001033000.00
34.Hustopeče B1000000010000.00
35.Accros10001001033000.00
36.Lamy1000000010000.00
37.Gloria1000000010000.00
38.Stones of Madeira10001001033000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy