Články

ASM A - Technika Brno 3:2 (2:1)

- čtěte více

Partizan - ASM B 0:6 (0:2)

Úspěšný jarní vstup do odvet potvrdilo béčko ASM i proti Partizanu a i ve třetím zápase proti týmům ze spodní části tabulky si připsalo plný počet bodů s impozantním skóre 21:1.  Partizan držel bezgólový stav dvacet minut, to mezitím přežil několik slušných šancí týmu v bílo-modrém. Pak však ukázali Hany se Šotym jak může být futsal jednoduchý. Přihrávka na střed, kde se náš kanonýr obtočil kolem beka a propálil gólmana. A protože byl Šoty i nadále při chuti tak v poslední minutě prvního poločasu dal uklidňující druhý gól.  Jestli měl Partizan nějaké šance na skórování z protiútoků, tak po pauze už se hrálo za stále převahy ASM jen na jednu branku.  Po třech minutách udělal nejlepší hráč zápasu Šotek klíčku na levou nohu, čímž poslal obránce na párek, předložil před prázdnou Karlovi a ten otevřel svůj jarní účet - 3:0. No a proč měnit něco co funguje, za dalších osm minut stejná kombinace a bylo to už o 4 branky. Teď už bylo jen otázkou, jestli dá Šoty hattrick...a co myslíte? Dal. Čepice dolů a vzhledem k tomu, že to byl zároveň jeho 50 gól za B tým, gratulujeme a budeme se těšit na občerstvení do kabiny před příštím zápasem. Když ten střelecký koncert viděl z branky Dominik, nespokojil se s vychytanou nulou a chtěl přispět i nějakým kanadským bodem na druhé straně hřiště. Jednou využil rychlé rozehrávky k přečíslení dopředu a Hany poslal míč do prázdné na konečných 6:0. Béčko ASM tak nyní drží sérii sedmi zápasů bez porážky, tu teď ale bude hájit proti vedoucím týmům tabulky a favoritům na postup, rezervě Žabinských vlků a Hombres ... čtěte více

AC Napoleon Prace - ASM A 7:1 (3:0)

čtěte více

ASM A - Helas Brno B 3:4 (2:2)

čtěte více

Sokol Repromeda Jehnice - ASM A 3:7 (1:4)

V sobotu večer zajíždělo naše áčko do Kuřimi, kde už na nás čekali domácí  Jehnice. V úvodu byli aktivnější hosté a po propadnutí Mlaskoňe jsme v sedmé minutě začli prohrával. To nás ale probudilo a přestali jsme soupeři půjčovat balón. Chytrým rohem kapitán Pap nekompromisně    srovnal a o dvě minuty později bombou od modré otočil skóre lišák Marv. Do poločasu ještě stihl dvakrát utéct Sája a poločas jsme tak vyhráli 1:4. V druhé půlce se zase hosté probudili a kanonáda akcí se tak vždy zastavila na gólmanech. Změna přišla až v 29. minutě. Kde si Marv patou přehodil balon, prošel celé hřiště a bodlem přesně zvýšil na 1:5. V té stejné minutě Marv našel Lukeho a ten do protipohybu dal na 1:6. Soupeř pak z rychlého přečíslení snížill na 2:6. Po několika našich 1000% šancích udeřil znova a na 3:6. Tři minuty před koncem se hra hodně kouskovala ale na soupeřovo Power play nakonec vyzrál nejlíp Jara, přečetl hru a z půlky poslal do prázdné na závěrečných 3:7.  čtěte více

ASM B - Wodova 6:6 (3:0)

Dne 28.11.2021 od 11hodin odehrál náš rezervní tým 9. kolo Okresního přeboru klasicky v hale v Maloměřicích, ve kterém jsme hostili tým Wodowa. Na zápas jsme se sešli v sedmi lidech do pole a záda nám kryl Dominik Urbánek. První poločas jsme začali aktivně. Soupeř ze začátku zápasu spíše chodil, než běhal a vůbec nás nestíhal dorážet. Už ve 4. minutě po asistenci Šotyho otevírá skóre zápasu Krejčí – 1:0. Průběh poločasu se herně nijak neměnil a my měli stále více ze hry. V 15. minutě přihrával Peťa Midrla na Davida Rybníčka, který navýšil náš náskok – 2:0. O minutu později, tedy v 16. minutě, pro změnu D. Rybníček přihrál na gól Šotymu a rázem to bylo o tři branky – 3:0. Do konce prvního poločasu se nic víc nestalo. Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně dobře jak do toho prvního a už ve 27. minutě se prosadil z hranice vápna Šoty – 4:0. Nic nenasvědčovalo tomu, že bychom si neměli dojít pro jasné vítězství. Jenže soupeř okamžitě z protiútoku o minutu později snížil – 4:1. My jsme znejistili a začali jsme dělat zbytečné chyby a soupeř chodil do rychlých přečíslení. Ve 32. minutě snížil na rozdíl dvou gólů – 2:4. Ve 34. minutě to už bylo pouze o gól – 4:3. O další dvě minuty bylo srovnáno – 4:4. Soupeř byl najednou všude a my nikde. Ve 40. minutě opět Šoty přehoupl vedení na naši stranu – 5:4. Jenže Wodowu to nepoložilo a ve 44. minutě jejich útočník trefil životní šibenici a bylo opět srovnáno – 5:5. Ve 46. minutě to vzal na sebe David Rybníček a z pravé strany bodlem na vzdálenější tyč nás posílá potřetí do vedení – 6:5. Soupeř si vzal time – out a přešel na hru v pěti. Ve hře bez brankáře nás nepříjemně držel zamknuté na naší polovině, jenže z toho nebyl příliš nebezpečný. Bohužel se jim tah bez brankáře nakonec vyplatil a v poslední minutě po nástřelu z levé strany, skrumáži ve vápně a několika odrazech se jim podařilo dostat míč do sítě – 6:6. Nám už nezbyl dostatek času na odpověď, a tak po jednoznačných 27. minutách končí zápas remízou a dělbou bodů. Sumasumárum: Po minulém zápase, kdy jsme brali po dlouhé době všechny tři body jsme byli namlsaní a chtěli výkon zopakovat. To se nám dařilo a dostali jsme se do jednoznačného a zaslouženého vedení 4:0. Jenže se pak něco stalo a rázem to bylo 4:4, a pak už jsme se o výsledek přetahovali až to skončilo plichtou. Z tohoto zápasu bereme bohužel pouze bod. čtěte více

Saňaři Sokolnice - ASM B 3:5 (0:2)

20.11.2021  přesně v 10:00 odehrál náš rezervní tým 8. kolo Okresního přeboru, ve kterém nás hostil tým Sokolnic, který v tu chvíli působil na 3. místě tabulky. Po jedné omluvence z rána jsme se sešli v sedmi hráčích do pole a v bráně nám kryl záda áčkový Michal Šmerda. Po čtyřech porážkách jsme už konečně chtěli bodovat, ale nečekalo nás vůbec nic lehkého podle tabulkového umístění soupeře.      Začátek zápasu byl takový oťukávací, abysme se soupeřem poznali. To se změnilo ve 13. minutě, kdy po kombinaci Krejčího se Šotym druhý jmenovaný otevřel skóre zápasu – 0:1. Ještě do poločasu, konkrétně ve 22. minutě přidal svůj druhý gól Šoty, když mu asistoval Kuba Cajzl – 0:2. První poločas nám vyšel podle našich představ a zaslouženě jsme vedli o dva góly. Začátek druhého poločasu jsme si pohlídali, abychom nedovolili Sokolnicím rychlé snížení. K tomu bohužel došlo až ve 35. minutě, kdy se Sokolnice dostaly na dostřel jedné branky – 1:2. Ve 37. minutě Hany rozehrával přímý kop z hranice vápna, místo střely zvolil přihrávku na Skoumiho, jeho střela z levé strany byla zblokována, k míči se dostal opět Hany, který hlavičkou posunul na kapitána Peťu Midrlu, který procedil míč za záda hostujícího gólmana – 1:3. Hosté od 40. minuty přesli do power – play a snažili se se zápasem ještě něco udělat. To se jim ale příliš nedařilo, když po trefách Motyho ve 42. minutě a Šotyho ve 44. minutě do prázdné branky byl stav rázem 1:5. Pod vidinou velkého náskoku jsme v závěru trošku polevili a darovali soupeři snížení na konečných 3:5.   Sumasumárum: Konečně jsme to prolomili a po čtyřech zápasech bez bodu jsme urvali všechny tři po velice dobrém výkonu. Hattrickem se blýskl Šoty, po jedné brance přidal Moty a Peťa Midrla. V dalším zápase nás čeká tým Wodowa, který v posledním zápase remizoval se Stones 4:4 a v tabulce se nachází o bod právě před náma, takže to bude přímý souboj o 6. místo. čtěte více