ASM B - Wodova 6:6 (3:0)

Okresní přebor Brno-město - neděle 28.11.2021 - Brno - Maloměřice

28.11.2021 - Mates

Dne 28.11.2021 od 11hodin odehrál náš rezervní tým 9. kolo Okresního přeboru klasicky v hale v Maloměřicích, ve kterém jsme hostili tým Wodowa. Na zápas jsme se sešli v sedmi lidech do pole a záda nám kryl Dominik Urbánek.

První poločas jsme začali aktivně. Soupeř ze začátku zápasu spíše chodil, než běhal a vůbec nás nestíhal dorážet. Už ve 4. minutě po asistenci Šotyho otevírá skóre zápasu Krejčí – 1:0. Průběh poločasu se herně nijak neměnil a my měli stále více ze hry. V 15. minutě přihrával Peťa Midrla na Davida Rybníčka, který navýšil náš náskok – 2:0. O minutu později, tedy v 16. minutě, pro změnu D. Rybníček přihrál na gól Šotymu a rázem to bylo o tři branky – 3:0. Do konce prvního poločasu se nic víc nestalo.

Do druhého poločasu jsme nastoupili stejně dobře jak do toho prvního a už ve 27. minutě se prosadil z hranice vápna Šoty – 4:0. Nic nenasvědčovalo tomu, že bychom si neměli dojít pro jasné vítězství. Jenže soupeř okamžitě z protiútoku o minutu později snížil – 4:1. My jsme znejistili a začali jsme dělat zbytečné chyby a soupeř chodil do rychlých přečíslení. Ve 32. minutě snížil na rozdíl dvou gólů – 2:4. Ve 34. minutě to už bylo pouze o gól – 4:3. O další dvě minuty bylo srovnáno – 4:4. Soupeř byl najednou všude a my nikde. Ve 40. minutě opět Šoty přehoupl vedení na naši stranu – 5:4. Jenže Wodowu to nepoložilo a ve 44. minutě jejich útočník trefil životní šibenici a bylo opět srovnáno – 5:5. Ve 46. minutě to vzal na sebe David Rybníček a z pravé strany bodlem na vzdálenější tyč nás posílá potřetí do vedení – 6:5. Soupeř si vzal time – out a přešel na hru v pěti. Ve hře bez brankáře nás nepříjemně držel zamknuté na naší polovině, jenže z toho nebyl příliš nebezpečný. Bohužel se jim tah bez brankáře nakonec vyplatil a v poslední minutě po nástřelu z levé strany, skrumáži ve vápně a několika odrazech se jim podařilo dostat míč do sítě – 6:6. Nám už nezbyl dostatek času na odpověď, a tak po jednoznačných 27. minutách končí zápas remízou a dělbou bodů.

Sumasumárum: Po minulém zápase, kdy jsme brali po dlouhé době všechny tři body jsme byli namlsaní a chtěli výkon zopakovat. To se nám dařilo a dostali jsme se do jednoznačného a zaslouženého vedení 4:0. Jenže se pak něco stalo a rázem to bylo 4:4, a pak už jsme se o výsledek přetahovali až to skončilo plichtou. Z tohoto zápasu bereme bohužel pouze bod.