ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Dominik Urbánek

přezdívka: Domes
post: útočník
oblíbený klub: Manchester United
sportovní vzor:
motto: Moto moto
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24BKrajský přebor171515301083653220.88
2022/23ABrněnský pohár21120010150000.50
2022/23BOkresní přebor Brno-město162452910112373521.50
2021/22ADivize E10000101033000.00
2021/22BOkresní přebor Brno-město2000000020000.00
Celkem38402161212061258741.05
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2023/24ADivize E100000001001010.00
2022/23BOkresní přebor Brno-město300001111440103.33
2021/22ADivize E900000414481333.67
2021/22BOkresní přebor Brno-město1115600533551373.36
2020/21DOkresní přebor Brno-město10000001033011.00
2018/19CKrajský přebor JM II200000200100052.50
2018/19D2. třída, skupina B1101100434452333.00
Celkem3816701169135041293.39
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Atraps B2651100200100013.00
2.Wodova54370022153100.80
3.AB Střelice23360011067011.50
4.Stones of Madeira34150021078201.33
5.Žabinští Vlci Brno B41450020250000.25
6.U Boba45050021158011.25
7.Hustopeče B214500200100100.50
8.TRIANGL Rájec-Jestřebí24040010150112.00
9.Partizan31231021078100.33
10.Gladiators121300100100002.00
11.Hombres B42020020250000.50
12.Remos Oslavany111200100100001.00
13.Wodova B10110001033000.00
14.Atlantis31010021078000.33
15.SK Líšeň4101000138000.25
16.R. I. P.101100100100000.00
17.Saňaři Sokolnice110100100100001.00
18.Madrid21010110150100.50
19.Atraps110100100100001.00
20.Žabinští Vlci Brno1011000010000.00
21.Nasan2101000020000.50
22.Eliška Brno21010001117000.50
23.Agora100000100100000.00
24.Bolest1000000010000.00
25.XXX10000001033000.00
26.Deportivo1000000010000.00
27.Frutti di Mare100000100100000.00
28.West Žab B100000100100000.00
29.ProBrno100000100100000.00
30.Orel Řečkovice10000001033000.00
31.R. I. P. B1000000010000.00
32.Antabus1000000010000.00
33.FC Orlák100000100100000.00
34.BPA100000100100000.00
35.Technika Brno20000111067000.00
36.Helas Brno B1000000010000.00
37.Panama100000100100000.00
38.AC Napoleon Prace2000000020000.00
39.FC Kozlany-Bohdalice10000001033000.00
40.Havlíčkův Brod1000000010000.00
41.Kalábek100000100100000.00
42.Sokol Repromeda Jehnice100000100100000.00
43.Hustopeče1000000010000.00
44.West Žab20001001117000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy