ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tabulka týmu A

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.SKUP Olomouc141211 98: 5837 ( 16)
2.Žab.Vlci Brno14914 78: 5228 ( 7)
3.VŠSK Zlín15915 77: 7328 ( 7)
4.SK Amor Vyškov15825 67: 5626 ( 5)
5.AC Jeseník15816 55: 5525 ( 1)
6.VŠB-TU Ostrava15708 75: 7421 ( -3)
7.Ocel Třinec14626 70: 6020 ( -1)
8.Tango Hodonín B15627 73: 8520 ( -1)
9.Baník Ostrava15519 69: 8016 ( -8)
10.ASM D. Loučky14518 81: 9416 ( -5)
11.FERRAM Opava143110 44: 7510 (-11)
12.Jakubčovice142111 52: 777 (-14)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2V1405VŠSK ZlínBaník Ostrava5:5 (3:3)111
Branky: Foral Roman 2, Konečník Zdeněk, Krajča Pavel, Torma Dominik - Rusnok Jakub 2, Potůček Václav, Galus Martin, Ferenc Jan; Rozhodčí: Molík Jan (8.1), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk; ŽK: Lendler Patrik - Maleňák Marek, Galus Martin
O2V1404Tango Hodonín BŽab.Vlci Brno6:5 (2:4)124
Branky: Ťok Tomáš 2, Janulík Tomáš, Kleiber Radim, Rehák Marián, Brákora Ondřej - Havlín Dominik 2, Starý Petr, Hansl Ladislav, Chráscina Tomáš; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.2), Štipčák Martin (7.8); Delegát: Venc Radek; ŽK: Brákora Ondřej, Kubisa Marek - Chroust Martin; ČK: 0 - Kratochvíl Michal
O2V1406SKUP OlomoucVŠB-TU Ostrava7:4 (4:1)150
Branky: Janečka Martin 5, Šipka Jan, Fialka Tomáš - Kapsa Martin, Černohorský Adam, Fendrich Tomáš, Kyselák Ondřej; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.4), Kabeláč Martin (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: 0 - Fendrich Tomáš, Černohorský Adam, Půda Kamil, Kapsa Martin; ČK: 0 - Petr Jakub
O2V1502VŠB-TU OstravaVŠSK Zlín3:10 (1:5)59
O2V1503Baník OstravaTango Hodonín B4:5 (2:3)95
O2V1506AC JeseníkSK Amor Vyškov4:2 (1:1)400
Branky: Plhák Patrik 2, Vavrač Jan 2 - Ševčík Milan, Horváth Tomáš; ŽK: Macura David- 0

Příští zápasy

sobota 18.1 - 20:00
A vs. Jakubčovice
pátek 24.1 - 20:00
B vs. Brikety-pelety Štěpán Vyškov
sobota 25.1 - 10:00
C vs. AC Napoleon Prace
sobota 25.1 - 12:00
C vs. Hombres

Poslední zápasy

pátek 10.1 - 20:30
A vs. FERRAM Opava
pátek 17.1 - 20:15
B vs. Arsenal Brno
sobota 11.1 - 17:00
C vs. Amor Kloboučky Vyškov B
sobota 11.1 - 18:00
C vs. FK Inexis Bučovice
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

leden 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Dnes 20:00
A vs. Jakubčovice | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy