ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tabulka týmu A

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.SKUP Olomouc7610 47: 2519 ( 10)
2.Žab.Vlci Brno7511 38: 1716 ( 4)
3.SK Amor Vyškov7511 36: 2216 ( 4)
4.Ocel Třinec7403 44: 2612 ( 3)
5.VŠB-TU Ostrava7403 36: 3612 ( 3)
6.VŠSK Zlín7403 33: 3712 ( 3)
7.Baník Ostrava7304 26: 329 ( -3)
8.Tango Hodonín B7214 29: 357 ( -2)
9.AC Jeseník7214 13: 257 ( -5)
10.Jakubčovice7205 29: 346 ( -6)
11.ASM D. Loučky7115 33: 494 ( -8)
12.FERRAM Opava7106 18: 443 ( -6)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O2V0703Baník OstravaSK Amor Vyškov2:4 (1:3)90
Branky: Krakovčík Martin, Maleňák Marek - Handlíř Michal 2, Palla Sebastian, Rozehnal Matěj; Rozhodčí: Havlík Přemysl (8.4), Jurča Lukáš (8.3); Delegát: Křižák Radim; ŽK: Dziuba Denis, Krakovčík Martin- 0
O2V0704VŠB-TU OstravaJakubčovice5:4 (2:2)112
Branky: Fendrich Tomáš 2, Kundrátek Patrik, Půda Kamil, Kisza Rostislav - Molnár David 2, Michálek Aleš, Chalupa Lukáš; Rozhodčí: Šenkýř Petr (8.3), Čuba Daniel (8); Delegát: Bednář Kamil; ŽK: Kundrátek Lukáš, Kundrátek Patrik, Fendrich Tomáš - Vavroš Daniel, Ďurica Petr; ČK: Půda Kamil - 0
O2V0701ASM D. LoučkyOcel Třinec5:6 (1:1)100
Branky: Ryšavý Vlastimil 4, Slováček Petr - Vlastní, Godfryd Marek, Očadlík Daniel, Baron Lukáš, Buryan Filip, Kantor David; Rozhodčí: Kabeláč Martin (8.4), Čep Radim (8.4); Delegát: Stejskal Ota; ŽK: Selyvonenko Ivan, Ryšavý Vlastimil - Buryan Filip, Kantor David
O2V0702Žab.Vlci BrnoAC Jeseník1:1 (1:0)220
Branky: Havlín Dominik - Macura David; Rozhodčí: Kliner Jan (8.3), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Venc Radek; ŽK: Hansl Ladislav, Havlín Dominik - Macura David, Kozelský Marek
O2V0706VŠSK ZlínTango Hodonín B6:2 (2:0)127
Branky: Konečník Zdeněk 3, Žáček Ondřej, Lendler Patrik, Foral Roman - Blažek Martin, Rehák Marián; Rozhodčí: Molík Jan (8.4), Štipčák Martin (8.4); Delegát: Hulcký Zdeněk
O2V0705SKUP OlomoucFERRAM Opava10:4 (5:2)210
Branky: Janečka Martin 3, Šipka Jan 2, Vlastní, Lošťák David, Zapletal Martin, Brázdil Petr, Minx Jan - Rubý Patrik 2, Bitomský Ondřej, Pospěch Zbyněk; Rozhodčí: Krupa Jan (8.3), Filipský Radim (8.4); Delegát: Honěk Jiří; ŽK: Brázdil Petr- 0

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy