Články

Arsenal Brno - ASM B 5:6 (2:3)

report později čtěte více

ASM B - Panama 5:0 (3:0)

Naše branky: Tomáš Marvan 1:0, Ivan Selyvonenko (Jaroslav Šnédar) 2:0, Lukáš Panovský (Tomáš Marvan) 3:0, Lukáš Panovský (Jiří Mašek) 4:0, Tomáš Zdražil (Lukáš Panovský) 5:0 Sestava: Adam Tylč (Petr Lamač) - Tomáš Zdražil, Lukáš Panovský, Ivan Selyvonenko - Tomáš Marvan, Jiří Mašek, Jaroslav Šnédar, Martin Hanuš ŽK: Martin Hanuš V neděli, 12. 1. 2019 od 19,00 hod., se utkala v DIVIZI E naše rezerva s posledním týmem soutěže - brněnsku Panama Boys. Soupeř disponuje dobrou obranou, my jsme ale nebrali nic jiného než vítězství. Ve 2. minutě jsme ale chybovali v obraně a bodlo soupeřova hráče ze šestky famózně vytáhl Adam mimo tyče. Na druhé straně pálil Marv s tečí, brankář Panamy byl ale na svém místě. V téže minutě orazítkoval kapitán Pap břevno. Ve 4. minutě byl faulován Marv a sám z trestného kopu obstřelil zeď k tyči - 1:0. O minutu později dobře zakombinovali Ivan s Jarou, Jara posunul míč patou a Ivan pohotovým bodlem k levé tyči zvyšoval - 2:0. Zvyšoval mohl následně také po průniku Simčuk, ale jeho rána zleva byla vyblokována na roh. V 9. minutě si zleva sběhl Jura, ale z prázdné branky míč vykopl obránce. Další ránu Ivana z dálky gólman vyrazil, ale Simčuk již za záda míč protlačit nedokázal. Ve 13. minutě skvěle zakombinovali Marv s Papem, ale rána skončila těsně mimo. Poté jsme šli do přečíslení 3 na 2, Hany uvolnil vlevo Marva, ten servíroval na tyč Papovi, který protlačil míč do branky potřetí - 3:0. V 16. minutě pálil z dálky Pap, ale gólman míč vytěsnil. O minutu později jsme špatně pokryli hráče Panamy procházejícího středem, ten s tečí orazítkoval levou tyč. V 18. minutě z trestného kopu Panama hodně zahrozila, ale Adam další parádním zákrokem zachytil. V poslední minutě nám soupeř hodně zatopil. Nejdříve přihrávku směřující na zadní tyč vracející se Jura ukopl, nastřelil přitom břevno Adamovi branky. Poté pálil obránce hostí, trefil pravou tyč, od té levou a doraz do prázdné branky fantasticky Adam vykopl do bezpečí. Ve druhé půli jsme hodně polevili a už tak "líné" utkání ještě více povadlo. Ve 23. minutě pálil zprava ivan, ale brankáře soupeře nepřekonal. Za pár okamžiků přešel přes 3 protihráče Jura, sklepl dolů na Papa a ten rychlým přízemním bodlem o tyč zvyšoval - 4:0. Ve 24. minutě jsme propadli a Panama nás přečíslila, přihrávku před prázdnou branku však zastavil Hany. Ve 28. minutě měla Panama další nebezpečný nástřel, ale Adam byl bezchybný. Utkání opravdu upadalo, na naší straně se množily nepřesnosti. Ve 37. minutě vypálil z půlky Pap, brankář míč vyrazil a pohotový Simčuk po víko zapečetil dnešní střelecký účet - 5:0. Ve 38. minutě jsme při kombinaci chybovali, Panama postupovala ve 2 na 1, ale finální rána minula cíl. V poslední minutě jsme výborně zakombinovali my, Simčuk vysunul doprava Hanyho, ten ještě sklepl na Jaru, ale jeho pokus vyrazil parádním zákrokem brankář hostí. Pár vteřin před koncem jsme ještě dost nechali máchat Adama, ale ten dvěma parádními zákroky udržel nulu. Sumasumárum: Utkání dnes nemělo velkou úroveň. Po dvou rychlých brankách jsme hodně polevili a přizpůsobili se hře Panamy. Nakonec bereme všechny povinné body, což je první pozitivum, druhé je Adamova první nula. Příští týden na Arsenalu to již bude jinší kafe. MaŠ čtěte více

FK Inexis Bučovice - ASM C 11:6 (7:3)

Třinácte kolo ve Vyškovské aréně přivítal vedoucí FK Inexis Bučovice a nás C-tym.   Kvůli obavám o kotník naší jedničky nastoupil do branky Petr Lamač. Ten nám štěstí ale rozhodně nepřinesl. Prvních 5 minut totiž bylo katastrofálních. Bučovice na nás vlítly takovým způsobem, že bud zvonily tyčky Peťovi branky, nebo jsme rovnou tahali míč z brány. Nevím kam se poděli ti bojovnici z prvního zapasu, protože dostat 3 branky za úplné chůze a totální nechuti byla fakt velká ostuda. O dvě minuty později završili náš děsivý úvod hosté brankou na 0:4, a to když soupeř přehodil padáčkem od modré i našeho vyběhnutého brankaře. Teprve v 11. minutě jsme vlastně začali hrát i my. Janoch dvěma rychlými brankami snížil na 4:2 a chuť hrát byla opět na světě. Soupeř se ale tohohle zápasového momentu nezalekl a do poločasu nám nasázel další 3 branky, kdy jedna naše korigovací, neměla příliš důležitou roly. Druhý poločas už se de facto hrál podle stejných not jako ten první. Hosté brankami v 27., 28. a 29. minutě zvýšili náskok na 10:3 a bylo vymalováno. Nám se nechtělo běhat a tak výsledek odpovídal zápasu. Ani těžko uvěřitelný hattrick Martina Midrly a jeden gól Petra Midrly nebyly pro zapas k ničemu. Bučovice se tak posunuli na samé čelo tabulky krajského přeboru a nám nezbylo nic jiného než dnes domů odjet s prázdnou. Sumasumarum: Dnešní druhý zapas bylo opravdu hrozný. Vyhoření, nebo také slovo nechuť, by mohlo vystihnout náš předvedený výkon. Do přistího kola je ale daleko, takže teď musíme zvednout hlavy a připravit se na domací zapas s Napoleon a Hombres. čtěte více

Amor Kloboučky Vyškov B - ASM C 3:2 (0:0)

V sobotu nastoupilo naše céčko k dvanáctému zápasu Krajského přeboru. Cesta do Vyškova byla bez problémová a i přes hodně zrazeni a neméně omluvenek, se v 17:00 proti sobe postavily dva týmy z prostředku tabulky. Začátek zápasu byl velmi uťukavací a ani jeden tým nechtěl příliš otevírat defenzivu. V přibývajících minutách se začali blýskat brankáři na obou stranách a jedna akce střídala druhou. Ve 13. minutě nás dvakrát skvěle podržel kulhající Adam, který výborně zneškodnil nebezpečně střely z boku. V 18. minutě hledal Šoty výborným nástřelem na zadní tyčce Cajzla, ale ten netrefil balon, jak by si představoval . Radost přišla až dvě minuty před poločasovým hvizdem, kdy se do vzduchu pověsil Šoty, který zachytil Adamův výhoz od branky a do poloprázdné branky nahrával mladšímu Midrlovi na jeho premiérový gól v přeboru. V prvním poločase dali branku i Klobouky, ale kvůli jasné hře rukou, kterou rozhodci uviděli a odpískali se gól neuznal. Druhy poločas už tak veselý nebyl. Nejprve jsme propadli při rohu, když Vyškovský útočník si po pře- sprintováním celého hriste poradil se vším co mu stálo v cestě 1:1. Na 1:2 dávali hoste z VELICE SPORNÉ penalty, když se psala minuta 36. O dvě minuty později zvyšoval opět Lukeštík hattrickem, chytrou střelou mezi obránci. Od té doby tým ASM jel na plné obrátky, ve 42. minutě nejprve nebezpečně mířil Hany a pote po přiťuknuti Peťana zamířil kapitán Šoty a snížil na 2:3. Poslední 3 minuty jsme tlačili soupeře kvalitní hrou s ADAMEM v poli, ale ani takhle snaha dnes na 3 body nestačila. Sumasumarum: Škoda … kdyby se nám podařilo proměnit tutovky, kterých nebylo málo, mohli jsme se minimálně s Kloboučky o body rozdělit. To se ale bohužel nestalo, a tak soupeři gratulujeme a děkujeme za vyrovnanou hru. čtěte více

FERRAM Opava - ASM A 4:7 (1:6)

V Novém roce hned v prvním zápase 2.ligy nás čekal těžký soupeř hlavně v domácím prostředí s bývalým reprezentantem Zbyňkem Pospěchem.Jak už je zvykem na venkovní zápasy nás jezdí poskromno.V tomto zápase se hrálo o 6bodů a hned od začátku bylo vidět, že náš tým si chce body odvést.1.min Ivan zahrál s Hanym aut a odražený balon Vlasta uklidil do sítě 0:1.Domácí kanonýr Pospěch zahrozil z úhlu,ale nic. Náš tým měl opticky nahoru, byl pohyblivější a to domácím dělalo problém.Důkazem byla i akce kdy u naší branky Vlasta vybojoval míč a v kombinaci s Gážim se dostali až před branku domácích tam Vlasta předložil míč před branku Šmidovi 0:2.Poté zahrozili i domácí když velkou šanci chytil Adam Pospěchovi, aby Hany vybojoval balon poslal na Vlastu a ten kombinačně na Miru ten zpět na Hanyho a ten zase na Vlastu a cedeme 0:3.Z rozehravky nebezpečně zahrozili domácí když jejich střela prošla kolem levé tyčky.Další velká šance Pospěcha, opět Adam s pomocí břevna chytil.Odolávali jsme šancím domácích jen díky skvěle chytajícímu Adamovi, nejprve chytil dělovku komu jinému než Pospěchovi a vyrazil do autu.Z autu nás vykombinoval Pospěch s Žůrkem a domácí snížili 1:3.Šance se střídali na obou stranách.Náš tým však byl úspěšnější v zakončování.Tak jako při jednoduchém přiťuknutí Vlasty a Hany se do toho opřel a překvapil domácího brankaře 1:4.Vlasta vybojoval si sám balon a bodlem zakončil do šibenice 1:5. V posledních sekundách když už se asi domácí viděli v kabině Vlasta po přiťuknuti Hanyho opět překvapil brankaře 1:6 a tak skončil poločas snů. I přes veškeré nabádání, abychom nepolevili a hráli naplno i ve 2.poločase jsme dělali úplně opak.Od začátku na nás Opava vlétla a opět jen díky Adanovi jsme drželi skóre, postupně si na něm vylámali zuby Pospěch i Tůma.Největší hrozbou pro naší branku byl urostlý Pospěch,který řídil všechny akce domácích.Náš tým začal být nervozní. A bylo hůř další Pospěchův výpad když prošel přes 3 naše hráče a v pádu ještě stihl nahrát na domacího hráče a ten přesně k tyčce 2:6.Domácí nás mačkali.Vyjímkou byla hezká kombinace Šmida,Gáži a Vlasta trefil tyčku.Pak jsme měli zase štěstí nejprve Hany tečuje střelu těsně vedle a hned z brejku Vlasta trefuje břevno. V dalším souboji jsme museli už faulovat Pospěcha a byl nařízena penalta a kdo jiný než domácí kanonýr vyslal dělovku 3:6.Pak však přišla další pohroma pro náš tým po našem rohu jame dali příležitost k brejku domácích a a kdo jiný než Pospěch napřáhl a nedal Adamovi šanci 4:6.V tuhle chvíli jsme byli zralý na ručník, valil se jeden brejk za druhým, odolávali jsme z vypětím všech sil a naše megašance zahazovaly s laksností.Šance se střídaly, oba brankaři se činili.Otupení domácího tlaku přišlo po individuální akci Vlasty a zvýšil na 4:7.Pak už jsme zápas dovedli do vítězného konce.   Sumasumárum: Díky 1.poločasu kdy jsme předvedli skvělý výkon jsme si zasloužili odvést body.Ve 2.poločase to byl spíše boj a díky štestí, skvěle chytajícímu Adamovi a geniálnímu Vlastovi jsme si odvezli všechny 3 body z horké opavské palubovky.   Zdenal P. čtěte více

Helas Brno B - ASM B 4:4 (1:1)

Naše branky: Martin Hanuš (Tomáš Krejčíř) 1:1, Tomáš Krejčíř (Martin Hanuš) 2:2, Miroslav Malíř (Martin Hanuš) 2:3, Martin Hanuš (Tomáš Krejčíř) 2:4 Sestava: Adam Tylč - Martin Hanuš, Tomáš Krejčíř, Michael Malásek - Miroslav Malíř, Štefan Gáži, Martin Špicl ŽK: Miroslav Malíř V sobotu, 21. 12. 2019 od 19,00 hod., sehrála naše rezerva poslední letošní utkání. V Maloměřicích nás čekal vedoucí celek DIVIZE E - rezerva brněnského Helasu. Vzhledem k tomu, že většina hráčů ukázala, jak to vlastně má s prioritami, zvolila raději vánoční turnaj, babičky, chlastačky na úkor toho, se porvat o prvn pozici v soutěži, nebyly vyhlídky růžové. Naštěstí zůstalo pár jedinců, kteří umožnili, aby se utkání alespoň mohlo odehrát. Začala vyrovnaná partie s dobrými obranami na obou stranách. V 5. minutě pálil nebezpečně bodlem Štefan, poté se výborně zbavil obránce Míra, ale obě rány vyrazil gólman domácích do bezpečí. V 15. minutě měl Helas obrovskou příležitost, když nástřel prošel až na zadní tyč, ale hráč, trestuhodně minul prázdnou branku. O dvě minuty později si výborně zasekl míč zprava další brněnský hráč a následnou dělovku neskutečně vyrazil Adam na roh. Po rohu v 19. minutě trošku zaspal Štefan a útočník Helasu bodlem mířil přesně k pravé tyči - 1:0. Vyrovnat mohl MaŠ, který se obtočil okolo obránce, ale těsně minul levou tyč. Za pár vteřin zahrával roh Krejča, na Hanyho, ten se opřel do střely a byla z toho výstavní rána a vyrovnání - 1:1. Ve 22. minutě parádně skrytě pálil Michal, ale brankář jeho pokus vyrazil nad sebe a dobíhající Štefan byl stažen, penalta se ale nepískala. Ve 25. minutě nakopl dlouhý míč obránce Helasu, jeho spoluhráč výborně zaběhl, tečoval, naštěstí pro nás těsně mimo. Ve 27. minutě jsme propadli, následovala rána z pravé strany na první tyč a domácí šli opět do vedení - 2:1. Ve 29. minutě zahrál rohový kop zprava Hany, z první se do míče opřel Krejča a procedil míč až za záda brankáře - 2:2. O dvě minuty později zahrával další roh Hany, mezi obránci našel Míru, který nastavil nohu a zamířil přesně k levé tyči - 2:3. Ve 32. minutě nás Helas přečíslil, ale ránu pod víko Adam skvěle vyrazil. Ve 33. minutě měl Helas další příležitost po brejku, ale branku minul. Ve 36. minutě dobře zakombinovali Hany s Krejčou, druhý jmenovaný si obhodil obránce a nastřeloval polovysoce zpět na zadní tyč na Hanyho, jenž trhal sítě - 2:4. Od této chvíle přešli domácí do power-play, dobře jsme bránili, naopak ve 39. minutě získal míč Krejča, obešel obránce, ale vybíhajícího brankáře nepřekonal. Začala poslední minuta a Helas se propracoval k velké šanci, dělovku míříčí pod břevno však Adam famózně vyrazil. 39 vteřin před koncem se Helas přeci jen dočkal, hodně šťastná rána zaplachtila předně o tyč do pravého horního růžku - 3:4. Helas po rozehrávce získal míč a 15 vteřin před koncem putoval míč na levou tyč, kde z úhlu podstřelil padajícího Adama hráč domácích a vyrovanal - 4:4. Sumasumárum: Vyrovnané utkání, sotva poskládané z naší strany. Před utkáním bych díky nezájmu většiny hráčů z týmu čekal, že nás Helas vyprovodí. Dnešních pár statečných ale utkání odbojovalo a už už to vypadalo, že zde zvítězíme a vezmeme si tak první místo zpět. Bohužel, oslavy se nekonaly, Helas dokázal během 20 vteřin v poslední minutě vyrovnat a body se tak musely dělit. Těmto zmiňovaným hráčům bych rád poděkoval a celému klubu ASM bych rád popřál KRÁSNÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK 2020. MaŠ čtěte více

ASM A - Tango Hodonín B 11:4 (6:3)

Naše branky: Jiří Mašek (Martin Hanuš) 1:0, Ivan Selyvonenko (Štefan Gáži) 2:1, Ivan Selyvonensko (Martin Hanuš) 3:1, Štefan Gáži (Roman Šmída) 4:1, Ivan Selyvonenko (Adam Tylč) 5:1, vlastní 6:2, 24. Ivan Selyvonenko (Jiří Mašek) 7:3, Štefan Gáži (Ivan Selyvonenko) 8:3, Martin Hanuš (Roman Šmída) 9:3, Martin Hanuš (Adam Tylč) 10:3, Roman Šmída (Štefan Gáži) 11:3 Sestava: Tomáš Bartoň - Martin Hanuš, Ivan Selyvonenko, Jiří Mašek - Štefan Gáži, Adam Tylč, Roman Šmída ŽK: Jiří Mašek V pátek, 20. 12. 2019 od 20,00 hod., sehrálo naše áčko poslední letošní mistrovské utkání. Přijel soupeř z Hodonína - rezerva zdejšího Tanga. Naši hráči opět nastupovali pouze v 5 hráčích do pole, proto se do dresu převlékl také Adam. Hned ve 2. minutě měl příležitost Roman, ale byl vychytán a stejně tak skončily 3 pokusy soupeře, dvakrát skvěle zakročil Bartes, jedou Tango minulo. Ve 4. minutě zahrál roh lobem Hany a na něj si sběhl Jura a prostřelil brankáře hostů - 1:0. V 5. minutě si všiml hostující obránce, že Valdes je hodně před brankou, proto jej přehodil, ale míč zastavilo břevno. V 6. minutě špatně rozehrál Roman a Tango situaci ve 2 na brankáře proměnilo - 1:1. V téže minutě fantasticky zasahoval reflexivně Bartes, naštěstí. V 7. minutě sebral na naší hrušce míč Štefan, přesprintoval celé hřiště a doprava servíroval Ivanovi, který neměl problém zasunout - 2:1. O minutu později rozehrál roh Hany, Ivan obešel obránce a ranou bodlem zvyšoval naše vedení - 3:1. V 11. minutě hlavou přerušil protiútok Roman, míče se chopil Štefan a přesnou ranou k levé tyči trhal sítě - 4:1. V téže minutě mohl po přihrávce od Ivana Roman zvyšovat, ale míč vykopl z lajny obránce. Ve 14. minutě narazil míč Ivanovi Adam, ten ještě obešel obránce a výstavní ranou vstřelil další naši branku - 5:1. Ve stejné minutě bohužel chyboval Jura a Tango ranou o pravou tyč korigovalo - 5:2. V 15. minutě jsme měli další dvě šance, ale ani Roman, ani následně Ivan nového brankáře Tanga neprostřelili. V 17. minutě zahrávalo Tango trestný kop, dělovku ale vyblokoval hlavou Hany. V 18. minutě šli do brejku Štefan s Ivanem, gólman však vyrazil na roh. Poté z rohu nastřeloval na Juru na zadní Hany, ale před druhým jmenovaným si míč poklidil do vlastní branky obránce - 6:2. Ve 20. minutě dvakrát zakončoval Ivan, ale vždy jej brankář Hodonína vychytal. 10 vteřin před koncem posoudil rozhodčí střet hráčů jako náš faul a tak kopal Hodonín desítku, kterou ranou do pravého vinglu proměnil - 6:3. Dvě vteřiny před koncem tu byla další, kterou ale Valdes vyrazil. Ve 23. minutě jsme šli do brejku, když Ivan utekl po levé straně, servíroval do prázdné branky Jurovi, ale před ním míč srazil obránce do břevna. Ve 24. minutě přiťukl míč pod sebe Jura opět na agilního Ivana a ten s tečí brankáře zvyšoval - 7:3. O minutu později Ivan přerušil protiútok Tanga a vysunul tak Štefana, který obešel obránce a technicky obstřelil i brankáře - 8:3. Ve 26. minutě už přecházelo Tango do power-play, ale my jsme je dopressovali, míče se chopil Roman, byl faulován, ale ještě vystřelil, míč však zastavil obránce na čáře. Ve 27. minutě uvolnil Roman Hanyho, který obstřelil gólmana - 9:3. Ve 28. minutě jsme měli další velkou šanci, ale na jejím konci byl Ivan, který minul cíl. Ve 30. minutě nás Tango při power-play rozebralo a poklízelo do prázdné, Jura však míč vyrazil do bezpečí. Ve 32. minutě musel Valdes čelit daší tvrdé ráně, z pravého úhlu však míč vykopl do bezpečí. Ve 34. minutě rozehrál roh Adam, Jura přenechal Hanymu, který prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 10:3. O minutu později udržel nákop na noze Štefan, sklepl na nabíhajícího Romana, který výstavní ranou vymetl pravou pavučinku - 11:3. Ve 36. minutě nás poté rychle totálně rozebralo a po skvělé kombinaci do prázdné branky korigovalo - 11:4. Ve 39. minutě nakopl míč Valdes na Juru, ten dobře tečoval, ale brankář vyrazil. V poslední minutě nás opět Tango přečíslilo, ale Valdes finální ránu skvěle vyrazil. Sumasumárum: Hezké utkání. Soupeř dobře kombinoval, ale my jsme hráli na dobrou obranu a skvělé přechody do brejkových situací. Dostali jsme se do vedení, na to soupeř ještě zareagoval, ale poté jsme zíslali rozhodující náskok, který jsme ve druhé půli ještě hodně navýšili. Po velmi dobrém výkonu opět bereme důležité 3 body. MaŠ čtěte více