ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Statistiky týmu A - sezona 2019/2020

2. LIGA Východ

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vlastimil Ryšavý6142161021339132.33
Miroslav Malíř584122011327011.60
Martin Hanuš848122021529000.50
Kiril Shkirych4358200138010.75
Philip Leasure36170010233012.00
Ivan Selyvonenko61341011422000.17
Jakub Mužík121300100100002.00
Petr Slováček32020001211000.67
Lukáš Skoumal1112000010001.00
Roman Šmída20220010150000.00
Erik Pollák30220001211000.00
Filip Hoffmann1101000010001.00
Václav Seyfert50110011327000.00
Tomáš Zdražil20110010150000.00
Jaroslav Šnédar1011000010000.00
Tomáš Bartoň1000000010000.00
Lukáš Panovský1000000010000.00
Daniel Říha1000110010000.00
Adam Tylč20000010150000.00
Dominik Bílek100000100100000.00
Martin Pilný1000100010000.00
Petr Urbánek1000000010000.00
Tomáš Krejčíř100000100100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Tomáš Bartoň40000020250%0194.75
Adam Tylč4011000138%0328.00

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Vlastimil Ryšavý6142161021339132.33
Miroslav Malíř584122011327011.60
Martin Hanuš848122021529000.50
Kiril Shkirych4358200138010.75
Philip Leasure36170010233012.00
Ivan Selyvonenko61341011422000.17
Jakub Mužík121300100100002.00
Petr Slováček32020001211000.67
Lukáš Skoumal1112000010001.00
Roman Šmída20220010150000.00
Erik Pollák30220001211000.00
Filip Hoffmann1101000010001.00
Václav Seyfert50110011327000.00
Tomáš Zdražil20110010150000.00
Jaroslav Šnédar1011000010000.00
Tomáš Bartoň1000000010000.00
Lukáš Panovský1000000010000.00
Daniel Říha1000110010000.00
Adam Tylč20000010150000.00
Dominik Bílek100000100100000.00
Martin Pilný1000100010000.00
Petr Urbánek1000000010000.00
Tomáš Krejčíř100000100100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Tomáš Bartoň40000020250%0194.75
Adam Tylč4011000138%0328.00

Příprava

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Philip Leasure236900200100001.50
Ivan Selyvonenko253800200100012.50
Martin Hanuš223500200100001.00
Kiril Shkirych122400100100002.00
Filip Hoffmann122400100100102.00
Vlastimil Ryšavý112300100100001.00
Miroslav Malíř120200100100002.00
Erik Pollák110100100100001.00
Václav Seyfert110100100100001.00
Lukáš Panovský101100100100000.00
Tomáš Bartoň100000100100000.00
Dominik Belák100000100100000.00
Petr Midrla200000200100000.00
Adam Tylč200000200100000.00
Tomáš Zdražil200000200100000.00
Dominik Bílek100000100100000.00
Jan Kouřil100000100100000.00
Michael Malásek100000100100000.00
Daniel Říha100000100100000.00
Roman Šmída100000100100000.00
Jaroslav Šnédar100000100100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Tomáš Bartoň100000100100%077.00

Hráčské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%VGHGZ
Philip Leasure236900200100001.50
Ivan Selyvonenko253800200100012.50
Martin Hanuš223500200100001.00
Kiril Shkirych122400100100002.00
Filip Hoffmann122400100100102.00
Vlastimil Ryšavý112300100100001.00
Miroslav Malíř120200100100002.00
Erik Pollák110100100100001.00
Václav Seyfert110100100100001.00
Lukáš Panovský101100100100000.00
Tomáš Bartoň100000100100000.00
Dominik Belák100000100100000.00
Petr Midrla200000200100000.00
Adam Tylč200000200100000.00
Tomáš Zdražil200000200100000.00
Dominik Bílek100000100100000.00
Jan Kouřil100000100100000.00
Michael Malásek100000100100000.00
Daniel Říha100000100100000.00
Roman Šmída100000100100000.00
Jaroslav Šnédar100000100100000.00

Brankářské statistiky

JménoZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
Tomáš Bartoň100000100100%077.00

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy