ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Lukáš Panovský

přezdívka: Pap
post: obránce
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24ADivize E12127190071461401.00
2023/24APohár FAČR140400100100114.00
2023/24BKrajský přebor111200100100001.00
2022/23ADivize E1818102800141380511.00
2022/23ABrněnský pohár100000100100000.00
2022/23ASuperfinále DIVIZÍ E a F100000100100000.00
2021/22ADivize E52350032073000.40
2020/21BDivize E11010001033001.00
2019/20A2. LIGA Východ2000100020000.00
2019/20APříprava101100100100000.00
2019/20BDivize E12145191090375311.17
2019/20BSuperfinále DIVIZÍ E a F110100100100001.00
2017/18ADivize E202312353092948021.15
2017/18APříprava33140012056001.00
2017/18APohár FAČR33581020167101.00
2017/18B2. třída, skupina C252700200100012.50
Celkem8487471346053922671461.04
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.SK Amor Lazor Vyškov B5931200500100011.80
2.Kalábek774110050271201.00
3.Hustopeče58190040180211.60
4.Technika Brno63580041172000.50
5.Arsenal Brno35270020167101.67
6.FFT Vinohrady55270020340201.00
7.Panama442600400100001.00
8.Sokol Repromeda Jehnice33360020167001.00
9.Toka23250010150001.50
10.Schalke123510100100102.00
11.Brikety-pelety Štěpán Vyškov322410300100000.67
12.Antabus131400100100013.00
13.Havlíčkův Brod33141012056101.00
14.FC Kozlany-Bohdalice313400300100100.33
15.Oltec Brno140400100100114.00
16.Remos Oslavany23030010150001.50
17.PRO-STATIC Blansko22130001117001.00
18.Tango Hodonín B2123000020000.50
19.Nasan20331011067000.00
20.Mitra130300100100013.00
21.Debakl121300100100002.00
22.TJ Sokol Troubsko130300100100113.00
23.Eliška Brno221300200100001.00
24.Amor Kloboučky Vyškov B121300100100102.00
25.Žabinští Vlci Brno1022000010000.00
26.AC Napoleon Prace42020011233000.50
27.Hustopeče B111200100100001.00
28.Atraps10110001033000.00
29.1. FC Květnice Tišnov11010001033001.00
30.Gloria110100100100001.00
31.FU Kopřivnice110100100100001.00
32.Hombres31010011144100.33
33.FC Kloboučky2000100020000.00
34.VŠSK Zlín1000000010000.00
35.Amor Vyškov1000100010000.00
36.Jakubčovice100000100100000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy