ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Lukáš Panovský

přezdívka: Pap
post: obránce
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24ADivize E54150031167200.80
2022/23ADivize E1818102800141380511.00
2022/23ABrněnský pohár100000100100000.00
2022/23ASuperfinále DIVIZÍ E a F100000100100000.00
2021/22ADivize E52350032073000.40
2020/21BDivize E11010001033001.00
2019/20A2. LIGA Východ2000100020000.00
2019/20APříprava101100100100000.00
2019/20BDivize E12145191090375311.17
2019/20BSuperfinále DIVIZÍ E a F110100100100001.00
2017/18ADivize E202312353092948021.15
2017/18APříprava33140012056001.00
2017/18APohár FAČR33581020167101.00
2017/18B2. třída, skupina C252700200100012.50
Celkem7574401146047919671150.99
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Kalábek774110050271201.00
2.SK Amor Lazor Vyškov B472900400100011.75
3.Arsenal Brno35270020167101.67
4.Hustopeče47070030175111.75
5.Panama442600400100001.00
6.Sokol Repromeda Jehnice33360020167001.00
7.Toka23250010150001.50
8.Schalke123510100100102.00
9.Brikety-pelety Štěpán Vyškov322410300100000.67
10.Antabus131400100100013.00
11.FFT Vinohrady33140010233101.00
12.Havlíčkův Brod33141012056101.00
13.FC Kozlany-Bohdalice313400300100100.33
14.Remos Oslavany23030010150001.50
15.PRO-STATIC Blansko22130001117001.00
16.Tango Hodonín B2123000020000.50
17.Nasan20331011067000.00
18.Mitra130300100100013.00
19.Debakl121300100100002.00
20.TJ Sokol Troubsko130300100100113.00
21.Technika Brno41230031083000.25
22.Eliška Brno221300200100001.00
23.Amor Kloboučky Vyškov B121300100100102.00
24.Žabinští Vlci Brno1022000010000.00
25.Atraps10110001033000.00
26.1. FC Květnice Tišnov11010001033001.00
27.Gloria110100100100001.00
28.FU Kopřivnice110100100100001.00
29.Hombres31010011144100.33
30.AC Napoleon Prace31010011144000.33
31.FC Kloboučky2000100020000.00
32.VŠSK Zlín1000000010000.00
33.Amor Vyškov1000100010000.00
34.Jakubčovice100000100100000.00

Příští zápasy

neděle 10.12 - 19:30
A vs. FFT Vinohrady
neděle 10.12 - 19:00
B vs. Atraps B

Poslední zápasy

sobota 2.12 - 19:30
A vs. Kalábek
pátek 1.12 - 21:00
B vs. West Žab

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

prosinec 2023
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031

Oblíbené odkazy