ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu B - sezona 2020/2021

Divize E

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.pátek25.9.20:00TišnovHavlíčkův Brod4:4 (3:2)
2.pátek2.10.20:15RousínovAC Napoleon Prace4:8 (2:4)
3.pátek9.10.20:00TišnovSokol Repromeda Jehnice8:2 (5:1)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
4.pátek16.10.20:00VyškovBrikety-pelety Štěpán Vyškov
5.sobota24.10.20:00TišnovPanama
6.sobota31.10.19:00HustopečeHustopeče
7.sobota7.11.20:00TišnovFFT Vinohrady
8.neděle15.11.18:30Brno - MaloměřiceHelas Brno B
9.sobota21.11.20:00TišnovTango Hodonín B
10.sobota28.11.20:00TišnovTechnika Brno
11.sobota5.12.19:30Brno - BohuniceKalábek
12.sobota12.12.20:30Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod
13.sobota19.12.20:00TišnovAC Napoleon Prace
14.neděle10.1.19:15KuřimSokol Repromeda Jehnice
15.sobota16.1.20:00TišnovBrikety-pelety Štěpán Vyškov
16.sobota23.1.19:30Brno - BohunicePanama
17.pátek29.1.20:00TišnovHustopeče
18.neděle7.2.19:30Brno - BohuniceFFT Vinohrady
19.sobota13.2.20:00TišnovHelas Brno B
20.pátek19.2.20:30HodonínTango Hodonín B
21.pátek5.3.20:15PohořeliceTechnika Brno
22.sobota13.3.20:00TišnovKalábek

Příští zápasy

pátek 30.10 - 20:30
A vs. Tango Hodonín
sobota 31.10 - 19:00
B vs. Hustopeče
pátek 30.10 - 19:30
C vs. West Žab
neděle 1.11 - 9:00
D vs. Hombres B

Poslední zápasy

pátek 9.10 - 20:00
B vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 10.10 - 18:00
C vs. Eliška Brno
sobota 10.10 - 19:00
C vs. Gladiators
sobota 10.10 - 11:00
D vs. Stones of Madeira

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmČekající milník 50 gólů
AVlastimil Ryšavý49 gólů

Kalendář

říjen 2020
PoÚtStČtSoNe
1234
567891011
12131415161718
19202122232425
262728293031

Oblíbené odkazy