ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu B - sezona 2019/2020

Divize E

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.neděle29.9.19:15Brno - BohuniceFFT Vinohrady2:10 (0:3)
2.pátek4.10.20:00Tišnov - hala SSKHelas Brno B6:4 (1:3)
3.sobota12.10.21:00Brno - BohunicePanama6:3 (2:1)
4.sobota19.10.20:00Tišnov - hala SSKArsenal Brno7:2 (3:0)
5.pátek25.10.20:00Vyškov - PurkyňovaBrikety-pelety Štěpán Vyškov4:3 (2:2)
6.sobota2.11.20:30Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod1:2 (1:1)
7.neděle10.11.19:15Brno - BohuniceTJ Sokol Troubsko12:5 (5:3)
8.pátek15.11.20:15PohořeliceTechnika Brno11:3 (4:2)
9.sobota23.11.20:00Tišnov - hala SSKKalábek5:4 (2:2)
10.neděle1.12.19:15KuřimSokol Repromeda Jehnice3:6 (3:0)
11.pátek6.12.20:00Tišnov - hala SSKHustopeče3:2 (0:2)
12.pátek13.12.20:00Tišnov - hala SSKFFT Vinohrady3:4 (2:3)
13.sobota21.12.19:00Brno - MaloměřiceHelas Brno B4:4 (1:1)
14.neděle12.1.19:00Tišnov - hala SSKPanama5:0 (3:0)
15.pátek17.1.20:15PohořeliceArsenal Brno6:5 (3:2)
16.pátek24.1.20:00Tišnov - hala SSKBrikety-pelety Štěpán Vyškov13:7 (10:2)
17.sobota1.2.20:00Tišnov - hala SSKHavlíčkův Brod4:3 (1:2)
18.sobota8.2.20:00Tišnov - hala SSKTJ Sokol Troubsko8:5 (4:1)
19.pátek21.2.20:00Tišnov - hala SSKTechnika Brno6:2 (3:0)
20.sobota29.2.19:15Brno - BohuniceKalábek2:5 (1:2)
21.neděle8.3.19:00Tišnov - hala SSKSokol Repromeda Jehnice6:1 (2:1)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
22.sobota14.3.20:00HustopečeHustopeče

Příští zápasy

neděle 19.4 - 14:00
D vs. Celtic
neděle 19.4 - 14:50
D vs. Inter

Poslední zápasy

pátek 6.3 - 20:00
A vs. VŠB-TU Ostrava
neděle 8.3 - 19:00
B vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 7.3 - 9:00
C vs. 1. FC Květnice Tišnov
sobota 7.3 - 11:00
C vs. BPA
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

duben 2020
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
27282930

Oblíbené odkazy