ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Zápasy týmu B - sezona 2019/2020

Divize E

Odehrané zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeřSkóre
1.neděle29.9.19:15Brno - BohuniceFFT Vinohrady2:10 (0:3)
2.pátek4.10.20:00Tišnov - hala SSKHelas Brno B6:4 (1:3)
3.sobota12.10.21:00Brno - BohunicePanama6:3 (2:1)
4.sobota19.10.20:00Tišnov - hala SSKArsenal Brno7:2 (3:0)
5.pátek25.10.20:00Vyškov - PurkyňovaBrikety-pelety Štěpán Vyškov4:3 (2:2)
6.sobota2.11.20:30Havlíčkův BrodHavlíčkův Brod1:2 (1:1)
7.neděle10.11.19:15Brno - BohuniceTJ Sokol Troubsko12:5 (5:3)
8.pátek15.11.20:15PohořeliceTechnika Brno11:3 (4:2)
9.sobota23.11.20:00Tišnov - hala SSKKalábek5:4 (2:2)
10.neděle1.12.19:15KuřimSokol Repromeda Jehnice3:6 (3:0)
11.pátek6.12.20:00Tišnov - hala SSKHustopeče3:2 (0:2)
12.pátek13.12.20:00Tišnov - hala SSKFFT Vinohrady3:4 (2:3)
13.sobota21.12.19:00Brno - MaloměřiceHelas Brno B4:4 (1:1)
14.neděle12.1.19:00Tišnov - hala SSKPanama5:0 (3:0)
15.pátek17.1.20:15PohořeliceArsenal Brno6:5 (3:2)
16.pátek24.1.20:00Tišnov - hala SSKBrikety-pelety Štěpán Vyškov13:7 (10:2)
17.sobota1.2.20:00Tišnov - hala SSKHavlíčkův Brod4:3 (1:2)
18.sobota8.2.20:00Tišnov - hala SSKTJ Sokol Troubsko8:5 (4:1)

Následující zápasy

KoloDenDatumČasMístoSoupeř
19.pátek21.2.20:00Tišnov - hala SSKTechnika Brno
20.sobota29.2.19:15Brno - BohuniceKalábek
21.neděle8.3.19:00Tišnov - hala SSKSokol Repromeda Jehnice
22.sobota14.3.20:00HustopečeHustopeče

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy