ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tabulka týmu B

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.FC Kloboučky201415133: 8943 ( 13)
2.Arsenal Brno201325118: 9141 ( 11)
3.ASM Dolní Loučky B201208114: 8936 ( 6)
4.Agrotec Hustopeče20938144:12230 ( 0)
5.Brikety Pelety Vyškov20938 91:10830 ( 0)
6.Tango Hodonín B20938 93: 9130 ( 0)
7.Kalábek Brno20929114:10229 ( -1)
8.Pro-STATIC Blansko20839108:12727 ( -3)
9.Amor Vyškov208111 93:13525 ( -5)
10.FFT Vinohrady205312 84:10018 (-12)
11.Nasan Brno203116 64:10210 (-20)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A2205Amor VyškovPro-STATIC Blansko9:2 (6:1)30
Branky: Lička Josef 4, Ševčík Milan 2, Ohanyan Gevorg 2, Vymazal Radek - Pokoj Jiří 2; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav
O1A2206Arsenal BrnoAgrotec Hustopeče6:6 (5:5)30
Branky: Michalec Zdeněk 3, Chalupský Jiří 2, Chlup Tomáš - Ryšavý Dominik 2, Očenášek Zdeněk, Čapka Adam, Nasadil Patrik, vlastní; Rozhodčí: Vala Zdeněk (8.4), Luu David (8.4); Delegát: Bartoš Jan; ŽK: 0 - Havelka Petr, Unger Jiří; ČK: Bárta Vítězslav - 0
O1A2204FC KloboučkyKalábek Brno4:4 (2:4)66
Branky: Nový Ondřej 2, Tichý Pavel, Chadima Jan - Kalina Martin 2, Lukšija Haris, Galia Tomáš; Rozhodčí: Jurča Lukáš (8.3), Slanina Tomáš (8.4); Delegát: Brtníček Miloslav; ŽK: Nový Ondřej - Kalina Martin, Němec Lukáš, Němec Martin
O1A2202FFT VinohradyTango Hodonín B4:6 (0:4)10
Branky: Sedlák Tomáš 2, Koutný Roman, Kaňa Vojtěch - Konečný Michal 2, Rehák Marián, Buc Marek, Beneš David, Fessl David; Rozhodčí: Rygl Luboš (8.4), Petr Zdeněk (8.4); Delegát: Blažek Marek; ŽK: Sedlák Tomáš - Rehák Marián
O1A2203ASM Dolní Loučky BBrikety Pelety Vyškov7:2 (2:1)40
Branky: Selyvonenko Ivan 3, Hanuš Martin 2, Šnédar Jaroslav, Mašek Jiří - Jakeš Martin, Pánek Jan; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.3), Pozidis Charalambos (8.3); Delegát: Marek Pavel

Příští zápasy

neděle 2.6 - 9:50
D vs. Orel Řečkovice
neděle 2.6 - 11:30
D vs. R. I. P. B

Poslední zápasy

pátek 29.3 - 20:00
A vs. AC Jeseník
neděle 17.3 - 19:00
B vs. Brikety-pelety Štěpán Vyškov
sobota 16.3 - 10:00
C vs. BPA
sobota 16.3 - 11:00
C vs. Gladiators B
neděle 19.5 - 12:20
D vs. ProBrno
neděle 19.5 - 14:00
D vs. West Žab B
sobota 2.2 - 9:00
U17 vs. Slavia Praha
sobota 2.2 - 12:20
U17 vs. Sparta Praha
sobota 2.2 - 10:40
U19 vs. Slavia Praha
sobota 2.2 - 14:00
U19 vs. Sparta Praha

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Pavel Caudr
Obec Dolní Loučky
David Králík

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
DMartin Špicl20 gólů v sezoně

Kalendář

květen 2019
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Oblíbené odkazy