ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tabulka týmu B

TýmZVRPSkóreBody(Prav)
1.ASM Dolní Loučky8602 49: 3218 ( 12)
2.Helas Brno B7412 32: 2113 ( 1)
3.Arsenal Brno6402 31: 2812 ( 3)
4.Technika Brno8404 34: 4012 ( 0)
5.FFT Vinohrady Brno7322 28: 2111 ( -1)
6.Kalábek Brno7322 34: 3311 ( 2)
7.Pramen Havlíčkův Brod7313 27: 1810 ( -2)
8.Sokol Repromeda Jehnice7313 21: 2010 ( -2)
9.TJ Agrotec Hustopeče8224 35: 388 ( -4)
10.Brikety-pelety Vyškov7214 37: 457 ( -5)
11.TJ Sokol Troubsko7205 40: 646 ( -3)
12.Panama Boys Brno7124 20: 285 ( -7)

Zápas DomácíHostéSkóreDivákůPoznámka
O1A0702Panama Boys BrnoFFT Vinohrady Brno1:3 (1:1)20
Branky: Bělák Tomáš - Sedlák Tomáš 2, Kaňa Vojtěch; Rozhodčí: Vašíček Jiří (8.4), Gasnárek Michal (8.4); Delegát: Herynek Luboš; ŽK: Bělák Martin - Dvořák Jan
O1A0705Pramen Havlíčkův BrodKalábek Brno3:5 (1:3)30
Branky: Martínek Jindřich, Henek David, Zelenka Jan - Hanus Jakub, Logara Vanja, Kalina Martin, Němec Martin, Hodžić Dino; Rozhodčí: Dadák David (8.4), Horváth Antonín (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ČK: Henek Jakub - 0
O1A0701Helas Brno BTechnika Brno5:2 (1:1)7
Branky: Inwald Tomáš 2, Kamenský Vojtěch, Milošic Ladislav, Šimeček Jan - Lošťák Martin, Toman Jiří; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.4), Jünger Erik (8.3); Delegát: Brtníček Miloslav
O1A0706TJ Sokol TroubskoASM Dolní Loučky5:12 (3:5)20
Branky: Koláčný Jiří 3, Němeček Milan, Korol Yaroslav - Šmída Roman 4, Ryšavý Vlastimil 3, Slováček Petr 3, Malásek Michael, Selyvonenko Ivan; Rozhodčí: Rohrer Libor (8.4), Vévodová Alice (8.4); Delegát: Šišma Ondřej
O1A1904Brikety-pelety VyškovTJ Agrotec Hustopeče4:7 (2:4)30
Branky: Kolečkář Jaroslav 2, Lička Martin 2 - Popp Thomas 3, Stehlík Marek, Čapka Adam, Nasadil Patrik, Unger Jiří; Rozhodčí: Slanina Tomáš (8.5), Jünger Erik (8.4); Delegát: Lasovský Květoslav; ŽK: Šoupal Martin - Popp Thomas, Hübl Michal
O1A0801Technika BrnoASM Dolní Loučky3:11 (2:4)2
Branky: Vlk Martin 2, Slezák Jiří - Ryšavý Vlastimil 6, Šnédar Jaroslav 3, Slováček Petr, Krejčíř Tomáš; ŽK: Malínek Jiří- 0

Příští zápasy

pátek 22.11 - 20:00
A vs. Baník Ostrava
sobota 23.11 - 20:00
B vs. Kalábek
sobota 7.12 - 17:00
C vs. BPA
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
ASMTomáš Krejčíř1. gól za mužstvo

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy