ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu C

Celkové týmové statistiky týmu C

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
4023611191:13863 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.FFK Kobra Blansko12:12019/2020Krajský přebor
2.Hustopeče B13:52018/2019Krajský přebor JM II
3.Kalábek B9:22019/2020Krajský přebor
4.BPA9:22018/2019Krajský přebor JM II
5.FFK Kobra Blansko7:02019/2020Krajský přebor

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.1. FC Květnice Tišnov2:102019/2020Krajský přebor
2.1. FC Květnice Tišnov1:92018/2019Krajský přebor JM II
3.AC Napoleon Prace0:72019/2020Krajský přebor
4.FK Inexis Bučovice6:112019/2020Krajský přebor
5.Gladiators2:62019/2020Krajský přebor

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hustopeče B132018/2019Krajský přebor JM II
2.FFK Kobra Blansko122019/2020Krajský přebor
3.BPA122019/2020Krajský přebor
4.Kalábek B92019/2020Krajský přebor
5.Kalábek B92018/2019Krajský přebor JM II

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.FK Inexis Bučovice112019/2020Krajský přebor
2.1. FC Květnice Tišnov102019/2020Krajský přebor
3.1. FC Květnice Tišnov92018/2019Krajský přebor JM II
4.BPA82019/2020Krajský přebor
5.AC Napoleon Prace72019/2020Krajský přebor

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.BPA540137:21
2.Kalábek B531126:13
3.1. FC Květnice Tišnov410311:29
4.Gladiators B32109:5
5.Gladiators32017:8

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.BPA540180 %
2.Kalábek B531167 %
3.1. FC Květnice Tišnov410325 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.1. FC Květnice Tišnov410325 %
2.Kalábek B531167 %
3.BPA540180 %

Příští zápasy

sobota 4.12 - 19:45
A vs. Sokol Repromeda Jehnice
sobota 4.12 - 10:00
B vs. AB Střelice

Poslední zápasy

sobota 27.11 - 20:00
A vs. Kalábek
neděle 28.11 - 11:00
B vs. Wodova

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

prosinec 2021
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031
Dnes 20:00
Trénink | Tišnov

Oblíbené odkazy