ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu C

Celkové týmové statistiky týmu C

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
231346108:7362 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Hustopeče B13:52018/2019Krajský přebor JM II
2.BPA9:22018/2019Krajský přebor JM II
3.FFK Kobra Blansko7:02019/2020Krajský přebor
4.Orel Řečkovice7:02019/2020Krajský přebor
5.Kalábek B9:32018/2019Krajský přebor JM II

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.1. FC Květnice Tišnov1:92018/2019Krajský přebor JM II
2.AC Napoleon Prace0:72019/2020Krajský přebor
3.Hombres2:52019/2020Krajský přebor
4.Kalábek B1:42018/2019Krajský přebor JM II
5.Hustopeče B5:72018/2019Krajský přebor JM II

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hustopeče B132018/2019Krajský přebor JM II
2.Kalábek B92018/2019Krajský přebor JM II
3.BPA92018/2019Krajský přebor JM II
4.FFK Kobra Blansko72019/2020Krajský přebor
5.Orel Řečkovice72019/2020Krajský přebor

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.1. FC Květnice Tišnov92018/2019Krajský přebor JM II
2.AC Napoleon Prace72019/2020Krajský přebor
3.Hustopeče B72018/2019Krajský přebor JM II
4.Arsenal B62018/2019Krajský přebor JM II
5.Hombres52019/2020Krajský přebor

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Gladiators B32109:5
2.BPA320119:8
3.Kalábek B320114:8
4.FC Orlák220011:5
5.Arsenal B211011:7

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy