ASM C - FFK Kobra Blansko 7:0 (3:0)

Krajský přebor - sobota 9.11.2019 - Tišnov - hala SSK

9.11.2019 - MaŠ

Naše branky: Karel Hambálek 1:0, Jakub Hanák (Petr Slováček) 2:0, Tomislav Šotola (Jakub Hanák) 3:0, Jakub Hanák (Karel Hambálek) 4:0, Martin Špicl (Adam Tylč) 5:0, Martin Špicl (Tomislav Šotola) 6:0, Petr Slováček (Karel Hambálek) 7:0

Sestava: Adam Tylč (Petr Lamač) - Petr Midrla, Jakub Hanák, Tomislav Šotola - Karel Hambálek, Jakub Cajzl, Petr Slováček, Martin Špicl

V sobotu, 9. 11. 2019 od 9,00 hod. jsme hostili další mistrovské utkání našeho C-týmu. V Tišnově jsme se utkali s mladým týmem FFK Kobra Blansko.

Po úvodním oťukávání si na půlce ve 2. minutě vzal míč Karel, prošel všudy, kudy to jen šlo a parádní křižnou šibenicí dostal naše barvy do vedení - 1:0. Soupeře jsme překovánavli rychlími narážečkami, v koncovce však neuspěl po přihrávce od MaŠe ani Karel, ani po Sloviho přihrávce Šoty, Karel trefil tyč, Šoty těsně minul. Ve 13. minutě se po přečíslení opřel do míče Slovi, gólman jen zblokoval a Hany na čáře míč doklepl - 2:0. V 15. minutě mezi obránce vysunul kapitána MaŠe Karel, ale první jmenovaný přestřelil. Blansko se téměř do ničeho nedostávalo, jejich náhodné pokusy zlikvidoval spolehlivý Adam, nebo nebyly přesné. V 18. minutě vysunul Šotyho Hany, ten si kličkou položil gólmana a zvyšoval naše vedení - 3:0.

Ve druhém dějství jsme začali hrát hodně splašeně a zbytečně zbrkle jsme se tlačili k brance hostů. Z toho plynuly zbytečné brejky, který bylo asi 5, Adam však byl vynikající nebo blokovala obrana či rány Blanska nebyly přesné. Naši první šanci měl po uvolnění od Hanyho Karel, tentokráte však na brankáře Kobry nevyzrál. Ve 41. minutě jsme sehráli parádní přečíslení, Karel míč zasekl a na zadní našel Hanyho, který v poklidu trhal sítě - 4:0. Poté šel na Adama sám útočník, ale Adam s ledovým klidem ránu zklidvidoval. Poté pálilo Blansko v krátkém sledu hned dvakrát a "zvonila" vždy naše pravá tyč. Hodně jsme si koledovali v tomto časovém úseku. Ve 42. minutě vyhodil dlouhý míč Adam, MaŠ jej hlavou lízl a vedeme již - 5:0. Ve 45. minutě Šoty vysunul MaŠe na hrušku, ten se otočil okolo obránce a ranou k pravé tyči zvyšoval naše vedení - 6:0. V posledních minutách se prohodili v brance Adam za Peťu, ale ten nemusel prakticky zasahovat. Ve 46. minutě zapečetil dnešní výsledek Slovi, kterého vybídl skórovat do prázdné všudybyl Karel - 7:0. Na konci se ještě nacpal do výhozu Peťi MaŠ, hlavou míč zvedl a ještě z voleje vystřelil, gólman však stačil vytěsnit na roh.

Sumasumárum: Trošku splašené utkání, v konečně v normální sestavě. V úvodu nám dal klid do sálovek Karel krásným sólem s ještě hezčím zakončením. Soupeře jsme talčili a zaslouženě se šlo do kabin s tříbrankovým náskokem. Ve druhé půli jsme přidávali další branky, ale zároveň jsme se zbytečně zbrkle tlačili dopředu a tím jsme umožnili až moc brejků soupeři. Jen díky skvělému Adamovi svítila na konci u našeho soupeře "nula". Po zásluze bereme první letošní body v KP.