ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Jakub Cajzl

přezdívka: Kuban
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2023/24BKrajský přebor1077140052357110.70
2022/23ABrněnský pohár1000000010000.00
2022/23BOkresní přebor Brno-město1688162094365100.50
2021/22BOkresní přebor Brno-město2184120094849110.38
2020/21CKrajský přebor340400300100201.33
2020/21DOkresní přebor Brno-město20110011067000.00
2019/20CKrajský přebor1698170084458110.56
2019/20D1. třída, skupina B1277142151644110.58
2018/19CKrajský přebor JM II141310230091467110.93
Celkem9556451014149172958850.59
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.BPA384120020167222.67
2.Kalábek B52460031167000.40
3.Atraps B242600200100012.00
4.Hustopeče B24150010150002.00
5.Gladiators52350031167100.40
6.Kampa24151011067012.00
7.Atlantis52350041087000.40
8.Hombres B44151020250211.00
9.Arsenal B23140011067001.50
10.FK Inexis Bučovice31340011144100.33
11.Wodova B122400100100102.00
12.TRIANGL Rájec-Jestřebí21340010150000.50
13.FC Orlák112300100100001.00
14.Saňaři Sokolnice31230021078000.33
15.1. FC Květnice Tišnov31120010233000.33
16.Frutti di Mare21121010150000.50
17.Madrid32020020167000.67
18.Barum102200100100000.00
19.Žabinští Vlci Brno B52020020340100.40
20.Stones of Madeira41120021158000.25
21.Eliška Brno120200100100002.00
22.Partizan31120021078000.33
23.U Boba31120011144000.33
24.SK Líšeň31120001211000.33
25.Wodova50220021247000.00
26.Gladiators B201100200100000.00
27.Amor Kloboučky Vyškov B21010001117000.50
28.FFK Kobra Blansko210100200100000.50
29.Orel Řečkovice201100200100000.00
30.Debakl1011000010000.00
31.AB Střelice31011002122000.33
32.R. I. P.210100200100000.50
33.West Žab21010001117000.50
34.AC Napoleon Prace100000100100000.00
35.Hombres10000001033000.00
36.Inter1000000010000.00
37.Celtic1000010010000.00
38.Nasan B1000000010000.00
39.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy