ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Soupeř

Zápasy s týmem Gladiators

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
20938102:8950 %

Přehled zápasů

SezónaSoutěžTýmDatumSkóre
2019/2020Krajský přebortým C1.3.2020-
2019/2020Krajský přebortým C16.11.2019-
2018/2019Přípravatým U1915.11.20186:5 (2:2)
2018/2019Přípravatým U197.11.20181:2 (1:0)
2016/2017Přípravatým A29.9.20164:2 (2:1)
2014/2015Krajský přebortým A5.4.20153:0 (1:0)
2014/2015Krajský přebortým A6.12.20143:6 (1:3)
2013/2014Přípravatým A5.5.20145:5 (1:1)
2013/2014Přípravatým A28.4.20148:2 (4:1)
2013/2014Přípravatým A26.8.20134:8 (1:2)
2013/2014Přípravatým A5.8.20139:4 (3:4)
2012/2013Přípravatým A10.6.201311:2 (4:1)
2012/2013Přípravatým A3.6.20131:3 (1:1)
2012/2013Brno Opentým A26.1.20132:2 (1:0)
2012/2013Přípravatým A27.8.20124:10 (3:6)
2012/2013Přípravatým A20.8.20129:10 (4:3)
2011/2012Přípravatým A11.6.20124:4 (2:0)
2011/2012Přípravatým A4.6.20123:8 (2:5)
2011/2012Přípravatým A14.5.201212:8 (7:4)
2011/2012Přípravatým A7.5.20128:5 (5:1)
2011/2012Brno Opentým A14.1.20124:1 (0:0)
2010/2011Brno Opentým A29.1.20111:2 (0:1)

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy