Gladiators - ASM A 2:11 (1:4)

Příprava - pondělí 10.6.2013 - Brno - Rybnická

10.6.2013 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Martin Plachký) 0:1, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 0:2, Kryštof Večeřa (Václav Burian) 0:3, Václav Burian (Martin Plachký) 1:4, Václav Burian (Jan Kouřil) 1:5, Kryštof Večeřa (Václav Burian) 1:6, Martin Plachký (Kryštof Večeřa) 1:7, Jan Mašek (Kryštof Večeřa) 1:8, Aleš Weinfurter (Jan Mašek) 1:9, Kryštof Večeřa (Jan Kouřil) 2:10, Jan Kouřil 2:11 Sestava: Ondřej Borkovec - Martin Plachký, Jan Mašek, Václav Burian - Kryštof Večeřa, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl V pondělí, 10. 6. 2013 od 19,00 hod., jsme sehráli odvetné přátelské utkání na hřišti týmu Gladiators, v Brně na Okruhu. Po úvodním oťukávání vybojoval ve 4. minutě na brankáři míč Plachta, přihrál pod sebe na Janocha a ten střelou do prázdné branky otevřel skóre - 0:1. V 10. minutě přerušil rozehrávku soupeře opět Plachta, upaloval sám, ale trefil jen tyč. O minutu později nás domácí přečíslili a v jasné pozici pálil jejich útočník naštěstí nad. Ve 12. minutě vyslal křižný dlouhý pas Gheda na nabíhajícího Krištofinha a ten střelou k tyči zvyšoval naše vedení - 0:2. Ve stejné minutě sebral míč obránci Kumar, ale jeho pokus o parádičku bohužel nebyl využit. V 15. minutě utekl po levé straně Janoch, přihrál na střed Kumarovi, který ještě fantasticky posunul na zadní tyč na Krištofinha, jenž dovedl míč do branky Glads potřetí - 0:3. V 19. minutě přihrával Plachta do jasné pozice Janochovi, ale toho bravurně vychytal gólman. O dvě minuty později obcházel útočník Gladiators Onóše, ale ten jej vytěsnil a vychytal. O minutu později loboval za obranu Kumar, ale Plachta ranou z otočky brankáře domácích nepřelstil. Ve 23. minutě vyslal nečekanou přihrávkou do kontru Kumar Krištofinha, ale ten pálil jen vedle. Ve 26. minutě nejdříve vychytal útočníka soupeře Onóš, ale po následném rohovém kopu již pálil domácí kapitán přesně k tyči - 1:3. Ve 28. minutě jsme sehráli asi nejlepší akci utkání, tu započal Gheda, posunul na Krištofinha, jenž přihrál Plachtovi, jehož nástřel ztlumil za záda gólmana Kumar - 1:4. V poslední minutě první půle založil akci přihrávkou na MaŠe Gheda, ten hledal pod sebou Krištofinha, ale ten v jasné pozici minul míč. Ihned v první minutě druhé půle vyvezl míč po levé straně Janoch, přihrál před branku Kumarovi, který neměl problém trefit prázdnou branku - 1:5. Ve 38. minutě přihrával Kumar Turanovi, ale ten v jasné pozici střelu prováhal, brankář kryl. Ve 40. minutě zakončoval v jasné pozici Kumar, gólman míč vyrazil, ale Krištofinho byl nekompromisní a o břevno skóroval - 1:6. Ve 44. minutě zakončovali domácí, ale Onóš míč vyrazil a odražený míč zakončili Glads mimo naše tyče. V 51. minutě vyslal do brejku Krištofinho Plachtu, ten si obhodil obránce a jeho následný nástřel skončil za zády domácího brankáře po sedmé - 1:7. O minutu později měli Glads další tutovku, ale Onóš v naší brance kouzlil. V 58. minutě založil další naši kombinaci Krištofinho, přihrál Ghedovi a ten vypustil projektil, jenž byl zblokován a skončil opět v brance Gladiators - 1:8. O dvě minuty později jsme opět slavili, parádní přihrávkou vybídl Gheda Turana ke skórování do prázdné branky - 1:9. V 62. minutě se dočkal také soupeř a střela z 10-ti metrů skončila u pravé tyče naší svatyně - 2:9. O dvě minuty později založil naši další akci Plachta, vysunul dlouhým míčem Turana, který ještě servíroval na zadní tyč MaŠovi, ale toho vychytal na brankové čáře obránce. V 65. minutě pak utekl Krištofinho, vypálil, ale brankář vyrazil na roh. Po tom přihrával Krištofinho na Ghedu, ten obešel obránce, přihrál Plachtovi, který servíroval ještě Janochovi, ale ten v jasné pozici neproměnil. V 68. minutě přerušil rozehrávku Glads Janoch a vyslal Krištofinha do brejku, ten si před brankářem zasekl a lyšácky jej loboval - 2:10. Poslední slovo vyřkl Janoch, jenž zastavil domácí rozehrávku, šel sám a nekompromisní ranou k tyči trhal sítě - 2:11. Sumasumárum: Soupeře hrající vyšší soutěž jsme dnes zaslouženě a jednoznačně přehráli. Dařilo se nám v koncovce a vytvořili jsme si spoustu dobrých kombinací a přidali pár krásných branek. Pěkný výkon týme ..... SAN MARINO OLÉÉÉÉÉÉÉ !!!!! MaŠ