ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu U19

Celkové týmové statistiky týmu U19

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
17501239:7329 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Česká Lípa8:02018/20191. juniorská liga U19
2.Ústí nad Labem4:12018/20191. juniorská liga U19
3.Mělník3:02018/20191. juniorská liga U19
4.Svarog Teplice3:12018/20191. juniorská liga U19
5.Gladiators6:52018/2019Příprava

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Helas Brno2:132018/20191. juniorská liga U19
2.Slavia Praha0:92018/20191. juniorská liga U19
3.Interobal Plzeň1:72018/20191. juniorská liga U19
4.Sparta Praha1:72018/20191. juniorská liga U19
5.Saňaři Sokolnice1:72018/2019Příprava

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Česká Lípa82018/20191. juniorská liga U19
2.Gladiators62018/2019Příprava
3.Ústí nad Labem42018/20191. juniorská liga U19
4.Vysoké Mýto42018/20191. juniorská liga U19
5.Svarog Teplice32018/20191. juniorská liga U19

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Helas Brno132018/20191. juniorská liga U19
2.Slavia Praha92018/20191. juniorská liga U19
3.Interobal Plzeň72018/20191. juniorská liga U19
4.Sparta Praha72018/20191. juniorská liga U19
5.Saňaři Sokolnice72018/2019Příprava

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Gladiators21017:7
2.Česká Lípa11008:0
3.Ústí nad Labem11004:1
4.Svarog Teplice11003:1
5.Mělník11003:0

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy