Příprava - středa 24.10.2018 - Brno

8.11.2018 - MaŠ

Naše branka: Tomáš Vilím 0:1

Pavel Weiss, Erik Jünger - Thanh Tung Anh Nguyen, Vojtěch Žáček, Dominik Belák, Václav Knoth - Tomáš Vilím, Michal Žilka, Jan Cimbálník, JIří Urbánek

Zápas dle očekávání měli ve svých rukách domácí, kteří po většinu času drželi balón na svých sálovkách. Hned v prvních minutách měli možnosti vstřelit nějakou tu branku, ale z našeho prvního brejku se nám povedlo dát branku a šli jsme do vedení. Poté soupeř opět převzal otěže zápasu, my hráli dobře zezadu a na brejky. Ovšem po pár neproměněných šancích soupeř nejdřív srovnal a následně šel slepeným gólem do vedení 2:1. Toto skoré se do poločasu nezměnilo. Druhý poločas se mi zdálo, že nám ubývají síly a rozhodli individuální chyby. Měli jsme i šance vsítit branku, bohužel se nám to ale nepodařilo. Musím však všechny kluky pochválit za předvedou hru a nasazení, se kterým do zápasu šli.

Závěrem bych dodal, že je třeba na dost věcech ještě před sezonou zapracovat, ale na to máme ještě dostatek času. Tým má dle mého názoru potencionál prát se v soutěži o ty nejvyšší příčky.