ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Dominik Belák

přezdívka: Beli
post: obránce
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20APříprava100000100100000.00
2019/20BDivize E100000100100000.00
2019/20CKrajský přebor20110002033000.00
2019/20D1. třída, skupina B62350031256000.33
2018/19A2. LIGA Východ2101000020000.50
2018/19D2. třída, skupina B121341083175000.08
2018/19U171. juniorská liga U173213000030000.67
2018/19U191. juniorská liga U1990000020722000.00
2018/19U19Příprava30000010233000.00
Celkem396814101661746000.15
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Kampa103300100100000.00
2.Interobal Plzeň1202000010002.00
3.R. I. P. B102200100100000.00
4.Baník Ostrava1101000010001.00
5.Mělník1011000010000.00
6.Frutti di Mare21010010150000.50
7.Orel Řečkovice101100100100000.00
8.M2 Shoes110100100100001.00
9.Amor Kloboučky Vyškov B10110001033000.00
10.Schalke11010001033001.00
11.AC Jeseník1000000010000.00
12.Slavia Praha2000000020000.00
13.Jeseník1000000010000.00
14.Liberec1000000010000.00
15.Česká Lípa100000100100000.00
16.Chomutov1000000010000.00
17.Ústí nad Labem100000100100000.00
18.Helas Brno1000000010000.00
19.Tango Hodonín1000000010000.00
20.Sparta Praha1000000010000.00
21.Saňaři Sokolnice1000000010000.00
22.Gladiators20000010150000.00
23.Bystrc10000001033000.00
24.Starobrno10001001033000.00
25.Agora100000100100000.00
26.Deportivo100000100100000.00
27.Wodova B10000001033000.00
28.ProBrno100000100100000.00
29.West Žab B100000100100000.00
30.Antabus100000100100000.00
31.Arsenal Brno100000100100000.00
32.FK Inexis Bučovice10000001033000.00
33.Inter1000000010000.00
34.Celtic1000000010000.00
35.Barum100000100100000.00
36.Panama100000100100000.00

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy