ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu B

Celkové týmové statistiky týmu B

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
140891833564:32968 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.ProBrno11:12016/20172. třída, skupina C
2.XXX10:12014/20153. třída, skupina B
3.Gepard9:02016/20172. třída, skupina C
4.Nasan11:32018/2019Divize E
5.UFO8:02014/20153. třída, skupina B

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.Hustopeče3:92018/2019Divize E
2.Wodova B1:62017/20182. třída, skupina C
3.FC Kloboučky5:92018/2019Divize E
4.Blue Flames B1:52015/20162. třída, skupina C
5.Tango Hodonín B4:72018/2019Divize E

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.ProBrno112016/20172. třída, skupina C
2.Nasan112018/2019Divize E
3.XXX102014/20153. třída, skupina B
4.Kalábek102018/2019Divize E
5.Gepard92016/20172. třída, skupina C

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Hustopeče92018/2019Divize E
2.FC Kloboučky92018/2019Divize E
3.Brikety-pelety Štěpán Vyškov82018/2019Divize E
4.Tango Hodonín B72018/2019Divize E
5.Wodova B62017/20182. třída, skupina C

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.XXX650126:10
2.Frutti di Mare641120:12
3.Starobrno632123:11
4.FFT B632115:9
5.Debakl630319:12

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.XXX650183 %
2.R. U. Medvídci431083 %
3.R. I. P. B430175 %
4.Frutti di Mare641172 %
5.ProBrno422067 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Bystrc613233 %
2.Debakl630350 %
3.Hustopeče B420250 %
4.West Žab B421158 %
5.Wodova B421158 %

Příští zápasy

neděle 2.6 - 9:50
D vs. Orel Řečkovice
neděle 2.6 - 11:30
D vs. R. I. P. B

Poslední zápasy

pátek 29.3 - 20:00
A vs. AC Jeseník
neděle 17.3 - 19:00
B vs. Brikety-pelety Štěpán Vyškov
sobota 16.3 - 10:00
C vs. BPA
sobota 16.3 - 11:00
C vs. Gladiators B
neděle 19.5 - 12:20
D vs. ProBrno
neděle 19.5 - 14:00
D vs. West Žab B
sobota 2.2 - 9:00
U17 vs. Slavia Praha
sobota 2.2 - 12:20
U17 vs. Sparta Praha
sobota 2.2 - 10:40
U19 vs. Slavia Praha
sobota 2.2 - 14:00
U19 vs. Sparta Praha

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Pavel Caudr
Obec Dolní Loučky
David Králík

Hráčské milníky

TýmDosažený milník
DMartin Špicl20 gólů v sezoně

Kalendář

květen 2019
PoÚtStČtSoNe
12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031

Oblíbené odkazy