ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu B

Celkové týmové statistiky týmu B

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
147941835602:35868 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.ProBrno11:12016/20172. třída, skupina C
2.XXX10:12014/20153. třída, skupina B
3.Gepard9:02016/20172. třída, skupina C
4.Nasan11:32018/2019Divize E
5.UFO8:02014/20153. třída, skupina B

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.FFT Vinohrady2:102019/2020Divize E
2.Hustopeče3:92018/2019Divize E
3.Wodova B1:62017/20182. třída, skupina C
4.FC Kloboučky5:92018/2019Divize E
5.Blue Flames B1:52015/20162. třída, skupina C

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.TJ Sokol Troubsko122019/2020Divize E
2.ProBrno112016/20172. třída, skupina C
3.Nasan112018/2019Divize E
4.XXX102014/20153. třída, skupina B
5.Kalábek102018/2019Divize E

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.FFT Vinohrady102019/2020Divize E
2.Hustopeče92018/2019Divize E
3.FC Kloboučky92018/2019Divize E
4.Brikety-pelety Štěpán Vyškov82018/2019Divize E
5.Tango Hodonín B72018/2019Divize E

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.XXX650126:10
2.Frutti di Mare641120:12
3.Starobrno632123:11
4.FFT B632115:9
5.Debakl630319:12

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.XXX650183 %
2.R. U. Medvídci431083 %
3.R. I. P. B430175 %
4.Frutti di Mare641172 %
5.ProBrno422067 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Bystrc613233 %
2.Debakl630350 %
3.Hustopeče B420250 %
4.West Žab B421158 %
5.Wodova B421158 %

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy