ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu B

Celkové týmové statistiky týmu B

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
1581021937667:40169 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.ProBrno11:12016/20172. třída, skupina C
2.XXX10:12014/20153. třída, skupina B
3.Gepard9:02016/20172. třída, skupina C
4.Technika Brno11:32019/2020Divize E
5.Nasan11:32018/2019Divize E

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.FFT Vinohrady2:102019/2020Divize E
2.Hustopeče3:92018/2019Divize E
3.Wodova B1:62017/20182. třída, skupina C
4.FC Kloboučky5:92018/2019Divize E
5.Blue Flames B1:52015/20162. třída, skupina C

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Brikety-pelety Štěpán Vyškov132019/2020Divize E
2.TJ Sokol Troubsko122019/2020Divize E
3.Technika Brno112019/2020Divize E
4.ProBrno112016/20172. třída, skupina C
5.Nasan112018/2019Divize E

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.FFT Vinohrady102019/2020Divize E
2.Hustopeče92018/2019Divize E
3.FC Kloboučky92018/2019Divize E
4.Brikety-pelety Štěpán Vyškov82018/2019Divize E
5.Brikety-pelety Štěpán Vyškov72019/2020Divize E

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.XXX650126:10
2.Frutti di Mare641120:12
3.Starobrno632123:11
4.FFT B632115:9
5.Debakl630319:12

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.XXX650183 %
2.R. U. Medvídci431083 %
3.Brikety-pelety Štěpán Vyškov430175 %
4.Arsenal Brno430175 %
5.R. I. P. B430175 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Bystrc613233 %
2.Debakl630350 %
3.FFT Vinohrady420250 %
4.Hustopeče B420250 %
5.West Žab B421158 %

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy