Gepard - ASM B 0:9 (0:2)

2. třída, skupina C - neděle 18.9.2016 - Brno - Srbská

18.9.2016 - MaŠ

Naše branky: Martin Špicl (Jiří Mašek) 0:1, Jiří Mašek 0:2, Kryštof Večeřa 0:3, Jiří Mašek (Martin Špicl) 0:4, Jan Smejkal (Jiří Mašek) 0:5, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 0:6, Jan Smejkal (Jiří Mašek) 0:7, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 0:8, Jiří Mašek (Petr Hvízdal) 0:9

Sestava: Marek Divácký - Jiří Mašek, Petr Hvízdal, Jan Smejkal, Kryštof Večeřa, Martin Špicl

neděli, 18. 9. 2016 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání v Brně na Srbské. Soupeřem nám byl tým Gepard Brno.

Od prvních minut jsme soupeře zamkli a téměř do ničeho jsme jej nepouštěli. Hned ve 2. minutě vyslal až za naší poloviny naprosto přesný pas Jura na MaŠe a ten ze šestky obstřelil brankáře - 0:1. V 6. minutězakončoval po asistenci Jury Krištofinho, ale tentokráte jej gólman vychytal. Asi v polovině prvního dějství jsme měli mnoho příležitostí, ale gólman soupeře vychytal postupně Krištofinha, 2x Juru a i MaŠ zakončoval pouze do obránce. Ve 13. minutě pálil z dálky Krištofinho, ale razítkoval pouze pravou tyč. V 15. minutě obešel hned dva obránce Jura a nakonec vypálil z úhlu, bezmocný gólman soupeře si srazil míč do branky - 0:2. O minutu později vyslal parádní polovysoký nástřel před branku Jura na MaŠe, ale ten volejem jen těsně minul pravou šibenici. V 17. minutě měl první šanci soupeř, ale Mara jej skvěle vychytal. V poslední minutě prvního poločasu pálil v dobré pozici Krištofinho, ale obránce jeho pokus v poslední chvíli zablokoval.

první minutě druhé půle obral o míč soupeře Krištofinho, přešel přes dalšího obránce a parádní dělovkou prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:3. O dvě minuty později jsme parádně zakombinovali, míč putoval postupně po ose, Nikotin, Jura, Krištofinho, MaŠ zpět na zadní tyčJurovi a ten do prázdné branky zvyšoval naše vedení - 0:4. Ve 24. minutě pálil tvrdě útočník Gepardu, ale Mara vystřihl parádní zákrok a míč vyrazil nad. Ve 27. minutě utekl po levé straně Jura, naservíroval na zadní tyč volnému Smykovi a ten svojí první brankou za SM zvyšoval - 0:5. Další velkou příležitost měl po přihrávce Jury středem MaŠ, ale druhý jmenovaný přestřelil. Ve 30. minutě jsme opět dobře zakombinovali, Jura podržel míč, přihrál doleva Krištofinhovi a ten přesnou křižnou ranou k tyči skóroval - 0:6. Ve 33. minutě vyslal fantastickou přihrávku za obranu Jura, na pravou tyč zaběhl skvěle Smyk a krásnou brankou zvyšoval naše vedení - 0:7. Ve 36. minutězatlačil na obránce kapitán MaŠ, ukopl míč a ten pohotově a přesně poklidil Krištofinho do branky soupeře - hattrick - 0:8. O minutu později hrubě propadl při bránění MaŠ a na Maru šel osamocený útočník, ale Mara jej fantasticky vychytal. Dvě minuty před koncemvysunul do rychlého kontru Nikotin Juru a ten parádním bodlem vymetl levou šibenici soupeřovi branky - 0:9. Více jsme toho již nestihli.

Sumasumárum: Dnešní utkání jsme zvládli na jedničku a soupeři jsme nedali šanci. Když už, skvěle zachytal Mara. Šancí však bylo daleko více, minimálně na dvě utkání. Jedeme dál.