ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu A

Celkové týmové statistiky týmu A

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
367214331201758:130361 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.S. O. S.19:02010/20113. třída, skupina B
2.S. O. S.17:02010/20113. třída, skupina B
3.Pepe team22:82010/2011Příprava
4.Zágreb14:02010/20113. třída, skupina B
5.BB Press14:12011/2012Příprava

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.AC Jeseník1:182018/20192. LIGA Východ
2.Helas2:132018/2019Příprava
3.Ocel Třinec2:122018/20192. LIGA Východ
4.Tango0:102012/2013Pohár FAČR
5.1. FC Květnice Tišnov3:122010/2011Příprava

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Pepe team222010/2011Příprava
2.Veverská Bítýška202010/2011Příprava
3.S. O. S.192010/20113. třída, skupina B
4.S. O. S.172010/20113. třída, skupina B
5.Zágreb142010/20113. třída, skupina B

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.AC Jeseník182018/20192. LIGA Východ
2.Kalábek132016/2017Divize E
3.Helas132018/2019Příprava
4.Ocel Třinec122018/20192. LIGA Východ
5.1. FC Květnice Tišnov122010/2011Příprava

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Gladiators1883795:82
2.1. FC Květnice Tišnov14111251:97
3.Hustopeče1261543:29
4.Mitra1051456:48
5.Panama960343:26

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.STŽ Brno4400100 %
2.Brikety-pelety Štěpán Vyškov650183 %
3.Bianco431083 %
4.Orel Řečkovice540180 %
5.Torcida430175 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Žabinští Vlci Brno40040 %
2.1. FC Květnice Tišnov14111210 %
3.Kalábek912619 %
4.Toka721433 %
5.FC Kloboučky620433 %

Příští zápasy

sobota 16.11 - 20:00
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 15.11 - 20:15
B vs. Technika Brno
sobota 16.11 - 9:00
C vs. Kalábek B
sobota 16.11 - 11:00
C vs. Gladiators
neděle 24.11 - 12:20
D vs. Nasan B
neděle 24.11 - 14:00
D vs. Wodova B

Poslední zápasy

sobota 9.11 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
neděle 10.11 - 19:15
B vs. TJ Sokol Troubsko
sobota 9.11 - 9:00
C vs. FFK Kobra Blansko
sobota 9.11 - 11:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 10.11 - 9:50
D vs. Schalke
neděle 10.11 - 11:30
D vs. Barum

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

listopad 2019
PoÚtStČtSoNe
123
45678910
11121314151617
18192021222324
252627282930

Oblíbené odkazy