ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Historické statistiky týmu A

Celkové týmové statistiky týmu A

Celkové statistiky

ZVRPSkóre%
378219341251821:136361 %

Nejvyšší výhra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.S. O. S.19:02010/20113. třída, skupina B
2.S. O. S.17:02010/20113. třída, skupina B
3.Pepe team22:82010/2011Příprava
4.Zágreb14:02010/20113. třída, skupina B
5.BB Press14:12011/2012Příprava

Nejvyšší prohra

PořadíSoupeřSkóreSezónaSoutěž
1.AC Jeseník1:182018/20192. LIGA Východ
2.Helas2:132018/2019Příprava
3.Ocel Třinec2:122018/20192. LIGA Východ
4.Tango0:102012/2013Pohár FAČR
5.1. FC Květnice Tišnov3:122010/2011Příprava

Nejvíc nastřílených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.Pepe team222010/2011Příprava
2.Veverská Bítýška202010/2011Příprava
3.S. O. S.192010/20113. třída, skupina B
4.S. O. S.172010/20113. třída, skupina B
5.Zágreb142010/20113. třída, skupina B

Nejvíc obdržených gólů

PořadíSoupeřGólySezónaSoutěž
1.AC Jeseník182018/20192. LIGA Východ
2.Kalábek132016/2017Divize E
3.Helas132018/2019Příprava
4.Ocel Třinec122018/20192. LIGA Východ
5.1. FC Květnice Tišnov122010/2011Příprava

Nejčastější soupeři

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhrySkóre
1.Gladiators1883795:82
2.1. FC Květnice Tišnov14111251:97
3.Hustopeče1261543:29
4.Mitra1051456:48
5.Panama960343:26

Nejvyšší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.STŽ Brno4400100 %
2.Brikety-pelety Štěpán Vyškov650183 %
3.Bianco431083 %
4.Orel Řečkovice540180 %
5.Torcida430175 %

Nejnižší úspěšnost proti soupeři (min. 4 zápasy)

PořadíSoupeřZápasyVýhryRemízyProhryÚspěšnost
1.Ocel Třinec40138 %
2.AC Jeseník40138 %
3.1. FC Květnice Tišnov14111210 %
4.Kalábek912619 %
5.Žabinští Vlci Brno510420 %

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy