ASM A - S. O. S. 17:0 (5:0)

3. třída, skupina B - sobota 2.10.2010 - Brno - Řečkovice

2.10.2010 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa 1:0, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 2:0, Kryštof Večeřa (Michal Kroupa) 3:0, Dominik Martinek (Martin Špicl) 4:0, Martin Špicl 5:0, Petr Doubravský (Václav Burian) 6:0, Dominik Martinek (Martin Špicl) 7:0, Kryštof Večeřa 8:0, Martin Špicl (Martin Mašek) 9:0, Václav Burian (Martin Mašek) 10:0, Dominik Martinek (Martin Mašek) 11:0, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 12:0, Martin Špicl (Kryštof Večeřa) 13:0, Petr Doubravský (Kryštof Večeřa) 14:0, Martin Mašek (Martin Plachký) 15:0, Dominik Martinek (Martin Plachký) 16:0, Kryštof Večeřa 17:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Michal Kroupa, Martin Plachký, Jiří Mašek, Václav Burian, Petr Doubravský - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Martin Mašeksobotu, 2. 10. 2010 od 9,00 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání proti mladému týmu S. O. S. Před utkáním jsme byli favority a chtěli jsme jen 3 body. Od úvodu zápasu jsme však nehráli svoji tradiční hru a zbytečně jsme kazili. Spoustu velkých příležitostí jsme trestuhodně zahazovali a tak musel na sebe vzít zodpovědnost Krištofinho, který obral o míč obránce a nekompromisně skóroval - 1:0. Na 2:0 zvyšoval po milimetrové přihrávce MaŠe opět Krištofinho. Stále se nám na kopačky lepila smůla a nedotahovali jsme svoje akce do zdárného konce. Nebyl by to ale náš bomber Krištofinho, aby dlouho nechal síť soupeřovi svatyně v klidu. Svůj čistý hattrick zakončil po přesné přihrávce od Míši - 3:0. Do konce poločasu, kdy jsme se hodně natrápili, utekl MaŠ obránci a z úhlu servíroval Arafatovi před prázdnou branku - 4:0. Tečku za prvním poločasem udělal kapitán MaŠ, který sebral míč soupeři při rozehrávce a zakončil průstřelem obránci mezi nohama a pátou brankou našeho týmu - 5:0. Do druhého poločasu se nám do kopaček vrátila naše tradiční herní pohoda a soupeře jsme přehrávali krásnými kombinacemi. Po biliárdové akci servíroval Kumar před prázdnou branku Dubovi a ten se nemýlil - 6:0. Na 7:0 zvyšoval po přihrávce MaŠe do prázdné klece Arafat. Pak obral Krištofinho na půlce o míč protihráče a dostal se do situace, ve kterých se nikdy nemýlí - 8:0. V další akci vyslal Mařa do brejku MaŠe, ten obešel obránce a na brankáře jsme šli ve 3, kapitán však zakončil přesnou ránou k tyči - 9:0. Asistent Mařa poté opět vybojoval míč a vybídl ke skórování Kumara - 10:0. Svůj asistenční hattrick zakončil Mařa milimetrovou přihrávkou Arafatovi, který dnes střelecky kraloval a "pod víko" trhal sítě pojedenácté - 11:0. Další branku přidal po naší další parádní akci a poslední přihrávce Krištofinha na Arafata poslední jmenovaný - 12:0.Krištofinho pak opět vybojoval míč a předvedl jeden ze svých kousků a tentokráte našel před brankou MaŠe, ten svou třetí brankou v utkání opět skóroval - 13:0. Asi pět minut před koncem zakončoval naši další líbivou akci Dub, přihrával opět špílmachr Krištofinho - 14:0. V posledních minutách jsme stále nepolevovali a patnáctou branku střílel Mařa, míč mu skvěle servíroval Plachta - 15:0Plachta byl i u další naší branky, tentokráte vybídl ke skórovaní do prázdné branky Arafata a ten zapačetil svůj dnešní střelecký výkon na počet branek s číslem 5 - 16:0. Asi by to nebylo ani SAN MARINO, aby neměl poslední slovo v utkání střelec Krištofinho, ten svým důrazem obral obránce o míč a bodlem prostřelil brankáře - 17:0. Utkání takto i skončilo. Sumasumárum: Toto utkání nás prakticky vůbec neprověřilo a s jedním z nejslabších soupeřů ve skupině jsme si poradili naprosto jednoznačně. V první půli jsme však nehráli dobře, ve druhém poločasu to bylo o poznání lepší. Věřím, že v dalších utkání se nám bude opět střelecky dařit - SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ