ASM A - Zágreb 14:0 (8:0)

3. třída, skupina B - sobota 25.9.2010 - Brno - Řečkovice

25.9.2010 - MaŠ
Naše branky: Kryštof Večeřa 1:0, Dominik Martinek (Michal Kroupa) 2:0, Martin Špicl (Petr Doubravský) 3:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 4:0, Martin Mašek 5:0, Martin Špicl (Kryštof Večeřa) 6:0, Kryštof Večeřa (Martin Plachký) 7:0, Václav Burian (Jan Mašek) 8:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 9:0, Petr Doubravský (Dominik Martinek) 10:0, Kryštof Večeřa 11:0, Kryštof Večeřa (Jiří Mašek) 12:0, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 13:0, Petr Doubravský (Václav Burian) 14:0 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Michal Kroupa, Jan Mašek, Jiří Mašek, Petr Doubravský - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Dominik Martinek, Martin Mašek, Václav Burian V sobotu, 25. 9. 2010 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání na našem domácím hřišti - Orlu Řečkovice. Soupeřem nám byl tým, který v prvním kole dvakrát prohrál vysoko - dvouciferným rozdílem. Byli jsme zvědaví, jak tomu bude v dnešním utkání. Soupeř se dostavil opět pouze v 5-ti hráčích s tím, že v jeho řadách opět hrála jedna dívka, která však podala skvělý výkon. Ihned od prvních minut jsme převzali otěže utkání a do poslední minuty se tento fakt nezměnil. Po pár minutách sebral míč soupeři Krištofinho a svoji akci zakončil čistým průstřelem brankáře soupeře - 1:0. Za minutu převzal míč Míša, obešel si obránce a nádherně servíroval před branku volnému Arafatovi, jenž výstavní ránou vymetl pravého pavouka soupeřovi svatyně - 2:0. V naší další akci zatáhl míč po pravé straně Dub a přízemně, prudce servíroval před branku MaŠovi, jenž se nemýlil - 3:0. Po chvilce skvěle uvolnil Jura Krištofinha a ten svojí druhou brankou v utkání opět trhal sítě - 4:0. Poté zabojoval na půlící čáře Mařa a svoje následné sólo zakončil jistným průstřelem brankáře Zágrebu - 5:0. Pak opět zatáhl míč po levé straně Krištofinho, navázal na sebe hned dva obránce a pak luxusně centroval před brankou, kde suverénně zakončoval hlavou MaŠ - 6:0. Těsně před koncem první půle utekl Plachta, jeho střelu ještě stačil gólman soupeře vyrazit, ale na dorážku Krištofinha již neměl nárok - 7:0. Poslední slovo první půle vyřkl Gheda, který nahrál před branku Kumarovi a ten jistě pečetil - 8:0. Nutno podotknout, že jsme ještě v prvním poločase sehráli několik hezkých kombinací, které však v bráně bohužel neskončily. Ve druhém poločase jsme zpočátku svoje příležitosti nedokázali proměnit a tak náš brankostroj opět musel otevřít Krištofinho, kterému servíroval milimetrovou přihrávkou Jura - 9:0. V desátou branku přetavil Dub, po nádherné kombinaci, přihrávku Arafata - 10:0. Na půlící čáře pak vypíchl soupeři míč Krištofinho a nekompromisně zkušeně zakončil - 11:0. Na 12:0 zvyšoval již svojí 6. brankou v utkání Krištofinho a jeho střela byla opravdu parádní "pod víko", nahrával asistent Jura. Na konci další naší skvělé kombinace byl opět Krištofinho, který zakončoval nekompromisně po vybojování míče MaŠem a následné nezjištné přihrávce - 13:0. Poslední branku v utkání vsítil Dub, když se nejdříve zbavil obránce MaŠ, přihrál na zadní tyč Kumarovi, který místo zakončení ještě našel posledního střelce - 14:0. Rozhodčí poté utkání cca 5 minut před koncem ukončili, jelikož již opravdu o nic nešlo a chtěli soupeře ušetřit případné/ých další/ch branky/ek. Sumasumárum: Dnešní soupeř opravdu nebyl na prověření, takže jsme si prakticky jen lehce potrénovali. Nutno ale smeknout, že celé utkání bez střídání dokázali se vstyčenými hlavami odehrát, za to jim nutno vzdát hold. Velký obdiv patří také soupeřově hráčce, která zahrála výborně a dokázala zkušeně vyškolit i např. kapitána MaŠe :). V úterý nás již čeká naprosto jiný soupeř - Besídka - a já pevně věřím, že dokážeme vyhrát a zahrát si proti výbornému Orlu Řečkovice. MaŠ