ASM A - 1. FC Květnice Tišnov 3:12 (3:5)

Příprava - pondělí 4.4.2011 - Dolní Loučky - SM Aréna

4.4.2011 - MaŠ
Naše branky: Martin Mašek (Jan Mašek) 1:1, Martin Mašek (Jiří Mašek) 2:3, Jan Mašek (Martin Plachký) 3:4 Sestava: Aleš Weinfurter - Petr Doubravský, Jan Mašek, Martin Mašek, Jiří Mašek, Martin Plachký - Martin Špicl, Kryštof Večeřa, Jan Maňásek, Dominik Martinek, Václav Burian V pondělí, 4. 4. 2011 od 19,00 hod., jsme po delší odmlce přivítali opět naše druholigové kamarády ze sousední 1. FC Květnice Tišnov. Čekalo nás opět školení zkušených, ale pro nás to bylo jistě vítané okořenění dlouhé zimní pauzy. Ihned od úvodních minut se dle očekávání přesunula aktivita na kopačky soupeře a ten se zanedlouho po vydařené útočné akci dostal rychle do vedení. My jsme po pár minutách dokázali odpovědět vydařenou akcí a tvrdou ránou Ghedy, kterou Jara Šteif neudržel a Mařa byl tam, kde bylo třeba - 1:1. Poté se ale Květnice po dalších dvou skvělých akcích utrhla na rozdíl dvou branek a takto také skončilo první dějství - 1:3. Do druhého poločasu jsme vstoupili aktivně, výborně hrající Jura vypíchl míč soupeři a místo očekávané střely volil geniální přihrávku pod sebe na bratra Mařu, pro kterého nebyl problém skórovat do odkryté svatyně soupeře - 2:3. Po další z mnoha vydařených akcích se posléze Květnice opět dostala do vedení o dvě branky, abychom na to skvěle sehráli power-play. Rohový kop rozehrál Plachta na MaŠe, ten mu nečekaně přihrál zpět a Plachta parádně servíroval Ghedovi, jenž nás opět dostal na rozdíl kontaktního gólu - 3:4. Do konce druhého poločasu však soupeř opět parádně do prázdné branky vsítil branku a pečetil tak skóre na 3:5. S kamarády z Květnice jsme se dohodli, že odehrajeme ještě jeden poločas a tak se i stalo. V tomto již jak vidno chyběli síli a už se nám nějak nedařilo držet taktické pokyny. Květnice nám začala po individuálních chybách střílet jednu branku za druhou po parádních a skvěle vypracovaných akcích. Konečné skóre se tak zastavilo číslech - 3:12. Sumasumárum: I přesto, že konečných výsledek zní strašidelně, přesto můžeme být s výkonem spokokeni. S velmi kvalitním soupeřem jsme odehráli co bylo v našich silách a sbírali jsme cenné zkušenosti. Za týden se můžeme těšich na dalšího kvalitního soupeře z 1. brněnské třídy - BBPress Brno. MaŠ