S. O. S. - ASM A 0:19 (0:6)

3. třída, skupina B - sobota 14.5.2011 - Brno - Řečkovice

14.5.2011 - MaŠ
Naše branky: Jiří Mašek (Jakub Duchoň) 0:1, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 0:2, Kryštof Večeřa (Václav Burian) 0:3, Pavel Křivý (Michal Kroupa) 0:4, Václav Burian (Pavel Křivý) 0:5, Kryštof Večeřa (Martin Špicl) 0:6, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 0:7, Dominik Martinek (Jan Mašek) 0:8, Dominik Martinek (Kryštof Večeřa) 0:9, Pavel Křivý (Jiří Mašek) 0:10, Martin Špicl (Václav Burian) 0:11, Jan Mašek (10 m) 0:12, Pavel Křivý 0:13, Kryštof Večeřa (Petr Doubravský) 0:14, Kryštof Večeřa (Dominik Martinek) 0:15, Martin Špicl (Václav Burian) 0:16, Martin Špicl (Petr Doubravský) 0:17, Pavel Křivý 0:18, Pavel Křivý 0:19 Sestava: Aleš Weinfurter - Jan Mašek, Jiří Mašek, Michal Kroupa, Václav Burian, Petr Doubravský - Dominik Martinek, Kryštof Večeřa, Pavel Křivý, Jakub Duchoň, Martin Špicl V sobotu, 14. 5. 2011 od 9,00 hod., jsme sehráli další mistrovské utkání proti poslednímu týmu soutěže - S. O. S. Moc dobře jsme věděli, že toto utkání bychom měli zvládnout bez problémů a každý z nás se již viděl na následujícím klíčovém utkání s Besídkou. Na podzim jsme tohoto soupeře porazili jednoznačně v poměru - 17:0. A ihned od prvních minut bylo jasné, že se dle předpokladů v tomto utkání budeme ptát jen na to, kolika brankami svého soupeře "obdarujeme". Ihned ve 2. minutě se utrhl Jakub, přihrál pod sebe na Juru a ten otevřel skóre utkání - 0:1. Další útočnou akci založil Gheda, který asistoval Krištofinhovi, ten si obešel protihráče a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 0:2. Třetí branku přidal opět Krištofinho, kterému nezjištně servíroval Kumar - 0:3. Po chvíli uvolnil Míša Póla, jenž přesně mířenou střelou k pravé tyči otevřel svůj dnešní střelecký výkon - 0:4. Naši další branku vsítil Kumar, kterému tentokráte přihrával Pól - 0:5. Těsně před koncem první půle založil naši útočnou akci Jura, vyslal na pravou tyč MaŠe, který místo střely ještě přihrával na levou tyč Krištofinhovi a ten střelou "pod víko" pečetil poločasové skóre - 0:6. Druhý poločas se změnil v jednu velikou střelnici. Ihned v první minutě rozehrál roh Arafat, Krištofinho pohotově předskočil obránce a bodlem skóroval - 0:7. Další branku přidal technickou ránou Arafat, když mu nejdříve předložil přihrávku Gheda - 0:8. Jako přes kopírák přidal další branku hned následně opět Arafat, tentokráte mu servíroval Krištofinho - 0:9. První desítku pečetil krásnou ránou Pól, kterému na zadní tyč po perfektní akce přihrával Jura - 0:10. Za pár minut jsme přečíslili soupeře znovu, Kumar přihrával doprava MaŠovi, ten míč zpracoval a přesnou ránou k pravé tyči přidal další branku - 0:11. Vzhledem k tomu, že soupeř více fauloval než hrál, tak asi v polovině druhého dějství dostal šanci Gheda zahrávat po 6. faulu penaltu z 10-ti metrů, tuto přesnou ránou k levé tyči s přehledem proměnil - 0:12. Pak zabojoval Pól, vypíchl míč při rozehrávce soupeři, tohoto následně přesprintoval a střelou k tyči trhal sítě - 0:13. Další dvě branky během dvou minut přidal po parádních akcích Krištofinho, kterému na první branku chystal Dub a na druhou Arafat - 0:15. O minutu později si skvěle vyměnili dvakrát dokola míč Kumar s kapitánem MaŠem a druhý jmenovaný prostřelil opět brankáře S. O. S. - 0:16. Sedmnáctou branku přidal opět MaŠ, jenž obdržel trošku kostrbatou přihrávku od Duba a na dlouhou nohu křižně skóroval - 0:17. Poslední dvě branky vstřelil dnešní bomber Pól, který nejdříve skvěle zapressoval soupeře, sebral mu míč a skóroval - 0:18, a poté MaŠ donutil ke špatné přihrávce obránce S. O. S. přesně na nohu zmiňovaného Póla, jenž křižnou, přesně mířenou ránou zapečetil střelecký účet dnešního utkání - 0:19. Sumasumárum: Velmi jednoduchý zápas proti velmi slabému soupeři jsme zvdládli na jedničku. Velice si cenním toho, že jsme celé utkání odehráli týmově, nikdo nesóloval a v klidu jsme si tvořili krásné kombinace zakončené většinou krásnými brankami. SAN MARINO OLÉÉÉÉ !!! MaŠ