ASM B - ProBrno 11:1 (4:0)

2. třída, skupina C - neděle 28.5.2017 - Brno - Jundrov

28.5.2017 - MaŠ

Naše branky: Jiří Toman (Ondřej Halas) 1:0, Jan Kouřil (Jan Smejkal) 2:0, Jan Kouřil (Jiří Toman) 3:0, Jan Kouřil (Jiří Toman) 4:0, Jiří Toman (Ondřej Halas) 5:1, Martin Špicl (Jiří Toman) 6:1, Jiří Toman (Ondřej Halas) 7:1, Ondřej Halas (Jan Kouřil) 8:1, Martin Špicl (Ondřej Halas) 9:1, Jan Kouřil (Jan Smejkal) 10:1, Martin Špicl (Ondřej Halas) 11:1

Sestava: Jindřich Borkovec - Ondřej Halas, Jiří Toman - Jan Smejkal, Jan Kouřil, Martin Špicl

V neděli, 28. 5. 2017 od 10,40 hod., jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému utkání v Brně - Jundrově, proti týmu ProBrno. Tento nepříjemný soupeř nám na podzim hodně zatápěl a nakonec jsme s ním pouze remizovali 4:4. Dnes jsme se sešli jen v 5, ale v poměrně slušné sestavě.

Od prvních minut jsme byli lepším týmem a soupeře jsme po všech stránkách přehrávali. V úvodu se připomněl po delší době několika nepřesnými ranami agilní Skunk a v 5. minutě vysunul parádně on do uličky sbíhajícího Burýška, ten si položil brankáře a fantastickým lobem otevřel skóre - 1:0. O minutu později vysunul Burýšek doleva nabíhajícího Janocha a ten svojí tradičný "parádní křižnou ranou k pravé tyči" zvyšoval - 2:0. Za chvíli nastřeloval zleva míč před branku Skunk na MaŠe, ten ale před gólmanem jen tečoval a strážce soupeřovi svatyně tento souboj vyhrál. V 10. minutě uvolnil Smyk na levé lajně Janocha a ten dalším křižným bodlem o tyč opět saklil - 3:0. Poté následovalo hned několik našich dalších pokusů, ale na brankáře ProBrna jsme si už nepřisli. I náš soupeř jednou zazlobil, ale jejich dělovku zprava zneškodnil tradičně skvělý Jindra. V 15. minutě uvolnil do náběhu Smyk MaŠe, ale vybíhající brankář jej opět vychytal. V 18. minutě vysunul Burýšek Janocha, ten těsně před gólmanem dloubl míč a zapečetil tak svůj dnešní hattrick - 4:0. V poslední minutě si ještě dobře narazili MaŠ s Burýškem, ale náš kapitán v souboji před gólmanem opět prohrál a nadvakrát nedal.

Úvod druhého poločasu vyšel dobře ProBrnu, jejich hráč z 15-ti metrů vypálil, míč stehnem tečoval MaŠ a ten zaplachtil přesně k pravé tyči Jindry - 4:1. O pár minut později jsme ale rychle odpověděli. Burýšek přerušil rozehrávku soupeře, vysunul Skunka, ten mu ještě vrátil na levou tyč a první jmenovaný neměl problém trhat sítě - 5:1. Ve 28. minutě si vyměnili rychle míč MaŠ s Burýškem a náš kapitán natřikrát přetlačil brankáře a do prázdné branky zvyšoval naše vedení - 6:1. Ve 30. minutě překvapil soupeře při rozehrávce autu Skunk, když nastřelil na zadní tyč Burýškovi a ten mazácky zapečetil také svůj dnešní hattrick - 7:1. Po chvíli pálil těsně mimo po přihrávce od MaŠe Skunk, ale hned v další akci mu přihrál zpět Janoch a Skunk přesnou přízemní ranou k levé tyči skóroval - 8:1. Velkou další příležitost měl poté Burýšek, prokličkoval se přes oba obránce, ale gólman jej vychytal a stejně tak dopadl další pokus Skunka následně. Ve 34. minutě po nahrávce od Skunka podržel míč na hrušce MaŠ, přihrál zpět a Skunk mu ještě vyšperkoval míč na zadní do prázdné branky - MaŠ - 9:1. O dvě minuty později přiťukl míč Smyk Janochovi a ten svým pověstným bodlem zavěsil míč přesně pod břevno - 10:1. Ve 38. minutě si opět počkal na hrušce na míč MaŠ, přihrál jej Skunkovi, jenž mu jej opět vrátil a MaŠ zakončoval - 11:1. O minutu později proběhla akce jako přes kopírák, MaŠ vracel Skunkovi, ten však těsně před gólmanem minul cíl. Stejně tak po přiťuknutí od MaŠe přestřelil nabíhající Burýšek.

Sumasumárum: V dnešním utkání jsme jasně dominovali a soupeře jsme přehráli. Ten zahrozil jen asi 2x a to byl vždy Jindra na svém místě (mimo naši jedinou obdrženou branku). Naopak my jsme hlavně díky tvořivému Skunkovi tvořili příležitosti jednu za druhou. Tři hráči zaznamenali hattrick - Burýšek, MaŠ a Janoch dokonce skóroval 4x. Krásnou porci asistencí zaznamenal také Skunk a to rovných 5. Letos tak píšeme naše největší vítězství.