ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Jiří Urbánek

přezdívka: Urby
post: útočník
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2018/19A2. LIGA Východ31011011144000.33
2018/19APohár FAČR20000010150000.00
2018/19U171. juniorská liga U17141131400301121110.79
2018/19U191. juniorská liga U19200000200100000.00
2018/19U19Příprava2000000020000.00
Celkem231231510711532110.52
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Vysoké Mýto24041010150012.00
2.Česká Lípa212300200100000.50
3.Interobal Plzeň1202000010002.00
4.Jakubčovice110100100100001.00
5.Jeseník1101000010001.00
6.Svarog Teplice21010010150000.50
7.Ústí nad Labem110100100100101.00
8.Chrudim1011000010000.00
9.Helas Brno1101000010001.00
10.Žabinští Vlci Brno1000000010000.00
11.Ocel Třinec10000001033000.00
12.Liberec1000000010000.00
13.Chomutov1000000010000.00
14.Mělník1000000010000.00
15.Tango Hodonín1000000010000.00
16.Slavia Praha1000000010000.00
17.Sparta Praha1000000010000.00
18.Saňaři Sokolnice1000000010000.00
19.Gladiators1000000010000.00
20.STŽ Brno100000100100000.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy