Česká Lípa - ASM U19 0:8 (0:3)

1. juniorská liga U19 - neděle 25.11.2018 - Jeseník

25.11.2018 - MaŠ

Naše branky: Bohuslav Lang (Thanh Tung Anh Nguyen 0:1, Thanh Tung Anh Nguyen 0:2, Thang Tung Anh Nguyen (František Ševčík) 0:3, Jan Cimbálník 0:4, Bohuslav Lang (Jan Cimbálník) 0:5, Filip Hoffmann (Václav Knoth) 0:6, Patrik Hlavai (Vojtěch Žáček) 0:7, Patrik Hlavai (Ondřej Havlín) 0:8

Sestava: Sestava: Erik Jünger, Pavel Weiss - Vojtěch Žáček, Dominik Belák, Filip Hoffmann, Václav Knoth, František Ševčík, Patrik Hlavai, Bohuslav Lang, Jan Cimbálník, Ondřej Havlín, Thanh Tung Anh Nguyen, Jiří Urbánek

Ve druhém dnešním utkání naši U19 čekala Česká Lípa. Do soupeře jsme se ihned v úvodu zakousli a rychle šli do vedení. Do poločasu jsme dominovali, vstřelili další dva góly a nemuselo zůstat jen u nich.

I ve druhé půli se obraz hry nezměnil a kluci byli při chuti. Česká Lípa pomalu odpadla a existovalo pouze jedno - to naše - mužstvo. Nakonec jsme soupeři přidělili dalších 5 branek a zvítězili jsme tak vysoko - 8:0.

Sumasumárum: Jednoznačné utkání skončilo naším jednoznačným vítězstvím. Bereme tak zasloužené 3 body.