ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Filip Hoffmann

přezdívka: Hofík
post: obránce
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ1101000010001.00
2019/20APříprava122400100100102.00
2019/20BDivize E100000100100000.00
2019/20D1. třída, skupina B42130030175000.50
2018/19A2. LIGA Východ30000001211000.00
2018/19BDivize E102200100100000.00
2018/19U191. juniorská liga U191433620401029000.21
2018/19U19Příprava110100100100101.00
Celkem269817201111444200.35
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.1. FC Květnice Tišnov122400100100102.00
2.Tango Hodonín B102200100100000.00
3.Svarog Teplice111200100100001.00
4.Vysoké Mýto2101000020000.50
5.Česká Lípa110100100100001.00
6.Helas Brno1011000010000.00
7.Sparta Praha1011100010000.00
8.Gladiators110100100100101.00
9.VŠSK Zlín1101000010001.00
10.Kampa110100100100001.00
11.Frutti di Mare101100100100000.00
12.Debakl1101000010001.00
13.Ocel Třinec10000001033000.00
14.Baník Ostrava1000000010000.00
15.Jeseník1000000010000.00
16.Liberec1000100010000.00
17.Chomutov1000000010000.00
18.Ústí nad Labem100000100100000.00
19.Interobal Plzeň1000000010000.00
20.Mělník100000100100000.00
21.Chrudim1000000010000.00
22.Tango Hodonín1000000010000.00
23.Slavia Praha1000000010000.00
24.Arsenal Brno100000100100000.00
25.Madrid100000100100000.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy