ASM U19 - Vysoké Mýto 4:6 (2:3)

1. juniorská liga U19 - neděle 13.1.2019 - Tišnov - hala SSK

13.1.2019 - MaŠ

Naše branky: František Ševčík (Jan Cimbálník) 1:1, Filip Hoffmann (Bohuslav Lang) 2:2, František Ševčík (Václav Knoth) 3:6, Jan Cimbálník (Bohuslav Lang) 4:6

Sestava: Erik Jünger - Ondřej Havlín, Tomáš Vilím, Vojtěch Žáček, Jan Cimbálník, Filip Hoffmann, Václav Knoth, František Ševčík, Patrik Hlavai, Bohuslav Lang, Alexandr Rek

V neděli, 13. 1. 2019 od 14,50 hod., sehráli i naše "devatenáctky" svoje druhé dnešní utkání s Vysokým Mýtem.

První půle byla vyrovnaná, troufám si říct, že jsme měli i více příležitostí, ale byli to právě hosté, kteří se dostali do vedení. Na jejich branku zareagoval František Ševčík, který výstavní ranou do levého horního růžku vyrovnal. Na další vedoucí gól Mýta dokázal vyrovnáním zareagovat ještě Filip Hoffmann, ale do poločasu nakonec odcházeli spokojenější hosté s vedením - 2:4.

Ve druhé půli jsme sice tlačili, měli neskutečné množství obrovských příležitostí, ale branku dali z jediné své šance opět hosté - 2:5. Nedali jsme zkrátka dnes vůbec nic, ani na zadní tyči do prázdné svatyně. V závěrečné power-play jsme chybovali a hosté dali svoji 6. branku. V poslední minutě jsme naši hru bez brankáře využili dvěma korekčními brankami, ale na bod to bohužel už nestačilo - 4:6.

Sumasumárum: V utkání jsme rozhodně nebyli horším týmem, ale hosté nás dnes školili z efektivity a my hořeli na neproměňování šancí. Proto dnes naše devatenácka končí bez bodu.