Příprava - středa 7.11.2018 - Kuřim

8.11.2018 - MaŠ

Naše branka: Thanh Tung Anh Nguyen 0:1

Sestava: Pavel Weiss - Dominik Belák, Jan Cimbálník, Václav Knoth, Thanh Tung Anh Nguyen - Patrik Pinčiar, Daniel Kříž, Jiří Urbánek

Od první minuty se hrálo ve velkém tempu, a domácí (Gladiators) jsme vůbec k ničemu nepustili. Drželi jsme míč, dobře jsme kombinovali a dostávali se do několika šancí. Domácí celý zápas hrozili pouze z brejků, které jsme ovšem dokázali v první půlce zápasu ubránit a nepustili jsme soupeře do větších šancí. Dnes jsme se snažili o vysoký pressink na útočné polovině, z čehož jsme vytěžili vstřelenou branku i další šance, ale bohužel nás opět zklamala koncovka.

Ve druhé části zápasu nám ale začali ubývat síly. Potvrdilo se to hlavně při brejkových situacích, kdy jsme se nestihli vrátit. Soupeř nejprve nastřelil tyč a o pár minut později vstřelil z autu vyrovnávací branku. I přes to jsme ale měli míč pod kontrolou a dostávali se do střeleckých pozic. Dvakrát se dokonce za domácím brankářem rozezněla tyč. A jak se říká “nedáš, dostaneš”.. Po pěkné kombinaci i dobré střele jsme se nedokázali rychle vrátit a domácí zvýšili na 2:1. V závěru zápasu jsme soupeře zatlačili na jeho půlce, ale i přes velký tlak a šance jsme další branku nepřidali.

Tento zápas bych shrnul jako solidně odehraný a konečně se začali projevovat prvky z tréninků. Podle mého názoru jsme byli po celý zápas lepší, ale zklamala nás produktivita a klid v zakončení. Chválím kluky za předvedenou hru a gratuluji soupeřům k výhře.