Gladiators - ASM A 8:3 (5:2)

Příprava - pondělí 4.6.2012 - Brno - Rybnická

4.6.2012 - MaŠ
Naše branky: Petr Doubravský (Václav Burian) 0:1, Martin Špicl (Václav Burian) 4:2, Martin Plachký (Jan Kouřil) 8:3 Sestava: Aleš Weinfurter - Martin Plachký, Jan Mašek, Jan Maňásek, Michal Kroupa - Jan Kouřil, Petr Doubravský, Martin Špicl, Václav Burian V pondělí, 4. 6. 2012 od 19,00 hod., jsme sehráli další přátelské utkání se soupeřem GLADIATORS, jenž skončil v OP Brno - město na krásném 7. místě. Od úvodních minut byla rozehrána kvalitní partie, ve které domácí přeci jenom malinko vyčnívali. Asi po 5 minutách však vysunul Kumar Duba, ten vypálil do obránce, odražený míč se k němu vrátil a ten již náš hráč s přehledem doklepl do branky - 0:1. Ihned z protiútoku se však uvolnil na levé straně domácí kapitán a tvrdou ránou bodlem procedil míč za záda Turana - 1:1. Po chvíli šli domácí do vedení po výpadu vpravo a následné přihrávce pod sebe doklepával útočník Glads do prázdné branky - 2:1. My jsme mohli vyrovnat prakticky hned z protiútoku, kdy celou akci založil Míša, přihrál Kumarovi, ten vyslal doprava Plachtu, jeho dělovku však zastavila tyč. Zanedlouho nás domácí zamčeli a opět domácí kapitán napřáhl asi z 10-ti metrů a prostřelil Turana potřetí - 3:1. Poté sebral míč soupeři Plachta, nadechl se k velkému sólu, jeho první střelu ještě skvělý brankář Glads vyrazil, ale doraz opět jen razítkoval tyč. Po našem následném propadu ve středu hřiště šli domácí dva na jednoho, svou šanci využili bravurně a do prázdné branky pečetili - 4:1. Poté jsme se snažili opět kombinovat a naši gólovou akci založil Plachta, přihrál před branku Kumarovi, ten vystřelil, MaŠ tečoval a byla zde korekce - 2:4. Těsně před koncem poločasu zahrávali domácí roh a ten šel přímou střelou o zadní tyč do naší sítě, propadl i Kumar i Turan - 5:2. Ihned v úvodu druhého dějství rozehrál akci Buldog, přihrál Ghedovi, ten vypálil, brankář skvěle vyrazil, ale ani dorážka Kumara nebyla úspěšná. Po následném rohovém kopu Glads trestuhodně propadl MaŠ a domácí útočník neměl problém doklepnout do prázdné branky - 6:2. Po chvíli vypálil z půlky domácí hráč přízemní ránu, kterou těsně před nedůrazným Turanem tečoval útočník Glads a byla z toho sedmá branka - 7:2. Za chvíli přišel nákop domácích za naši obranu a obranná hlavička Buldoga, která však zaplachtila parádně k tyči za záda bezmocného Turana - 8:2. Další akci pak domácí zakončili rovněž do tyče. Poté byl Plachta důrazný ve svém obranné zákroku, šel sám s Ghedou na jednoho obránce, přihrál a Gheda se snažil lobovat brankáře, ten však jeho úmysl bravurně vychytal. Za chvíli Plachtu vysunul parádním lobem za obranu Gheda, první jmenovaný však zkoušel přehodit brankáře, míč však bohužel skončil i nad brankou. Poté jsme se konečně dočkali, Janoch vybojoval míč v levé rohu, přihrál před branku Plachtovi, který nadvakrát dostal míč za záda domácího brankáře - 8:3. Za chvíli pádil z úhlu na brankáře domácích Gheda, ale míč pro změnu zastavila tyč. Následně jsme šli ve dvou do obrany Glads, Plachta obešel dva protihráče, ale místo přihrávky na MaŠe do střelu pálil jen do boční sítě. V poslední minutě ještě založil akci po pravé straně Míša, přihrál pod sebe MaŠovi, ale jeho střelu levačkou do protipohybu opět kryl bravurně domácí gólman. Sumasumárum: Opět skvělé utkání, ve kterém byli tentokráte domácí přesnější, vyspělejší a hlavně efektivnější. Svoje šance prakticky vždy dokázali chladnokrevně proměnit, my jsme vždy shořeli na jejich výborném brankáři anebo jsme razítkovali brankové konstrukce. Každopádně hra nebyla špatná, bylo v ní snad jen až příliš našich nepřesností a u některých obdržených branek hodně taktických chyb, ze kterých se musíme vyvarovat především v mistrovských utkáních. Takže v sobotu borci. MaŠ