1.3.2020 - MaŠ

Naše branky: Jakub Cajzl (Adam Tylč) 3:1, Michal Rybníček (Adam Tylč) 5:2

Sestava: Adam Tylč - Michal Rybníček, Tomáš Krejčíř, Petr Midrla - Pavel Kolář, Jakub Cajzl, Martin Špicl

ŽK: Martin Špicl

V neděli, 1. 3. 2020 od 9,00 hod., sehrálo naše céčko další mistrovské utkání v Kuřimi. Prvním dnešním soupeřem nám bylo houževnaté mužstvo Gladiators Brno. Vzhledem k tomu, že máme v týmu plno "férových" borců, proto ještě včera večer byla sestava v poměrně kvalitních dvou čtverkách. Vzhledem k tomu, že se následně z různých důvodů omluvilo 6 lidí, byli jsme rádi, že jsem dali dokupy nějak alespoň 6 bojovníků do pole. Proti běhavým Glads to nebude jistě jednoduché.

Domácí byli více na míči, ale mi poctivě bránili. V 5. minutě vysleli Gladiators první dělový pozdrav těsně nad branku. Na druhé straně si zaběhl na dlouhý Adamův míč Pavel Kolář, ale jeho teč brankář zneškodnil. V 9. minutě vyslal nástřel Ryba, ale Kuba Cajzl těsně minul. Tlak domácích sílil, ale stále jsme dobře bránili jejich rotace a nástřeli. Těsně před koncem poločasu poslal Krejča míč doprava na MaŠe, ten vypálil, ale gólman vyrazil nad.

Ve 31. minutě bohužel ztratil míč na půlce Krejča, Glads si rychle narazili míč až do šestky a nechytatelnou ranou otevřeli skóre - 1:0. Ve 34. minutě nás domácí opět přečíslili, domácí hráč utekl do koutu hřiště, přihrál pod sebe a s tečí dvou našich obránců jeho spoluhráč zvyšoval vedení - 2:0. Ve 36. minutě při power-play utekl a uvolnil se Krejča, servíroval doleva na Pavla Koláře, ale ten z úhlu prázdnou branku netrefil. Ve 39. minutě při naší hře bez gólmana chyboval Peťan, Glads nás rychle přečíslili a do prázdné branky rozhodli utkání - 3:0. Poté zatáhl míč do rohu kapitán MaŠ, přihrál pod sebe Kubovi Cajzlovi, ale ten bohužel neproměnil. Ve 44. minutě měli domácí další šanci, ale Adam ji skvěle zlikvidoval. Ve 45. minutě našel Adam na pravé tyči Kubu Cajzla a ten tečí šikovně korigoval - 3:1. Ve 49. minutě jsme ztatili míč a Glads ranou do prázdné branky vsítili 4. branku - 4:1. V poslední minutě nejdříve po brejku dalčí útočník Glads obstřelil Adama - 5:1, poté Adam našel na levé tyči Rybu, který neměl problém korigovat - 5:2. Poté se uvolnil dobře na posledním hráči MaŠ, obtočil se, ale pak brankář famózně jeho ránu do pravého horního růžku vyrazil. Za chvíli nastřelil opět MaŠ na zadní tyč volnému Rybovi, ale ten smolně promáchl. Na konci jsme ztratil míč a Gladiators se závěrečným klaksonem ještě jednou trefili odkrytou branku - 6:2.

Sumasumárum: Snaha byla, ale domácí nás postupně bohužel fyzicky přehráli a zaslouženě zvítězili. Snažil jsme se, co se jen dalo, power-play pomáhala, ale bohužel. Ani se mi moc nechce více komentovat, prostě by se někteří lidé měli nad sebou zamyslet, i když to vlastně ti dotyční asi nechápou, nepochopí a nedochází jim podstata ...