ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Adam Tylč (G)

přezdívka: Adam
post: brankář
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2018/19A2. LIGA Východ150000060940000.00
2018/19APříprava1000000010000.00
2018/19BDivize E100000100100000.00
2018/19D2. třída, skupina B1188163054258200.73
Celkem288816301241248200.29
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2018/19APříprava300000102330279.00
2018/19BDivize E15224111005670714.73
2018/19CKrajský přebor JM II501100401800153.00
2018/19D2. třída, skupina B601111510890132.17
Celkem292462220187001264.34
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Bystrc22132011067052.50
2.Agora121300100100022.00
3.Brikety-pelety Štěpán Vyškov220200101500105.00
4.Starobrno22020002033063.00
5.Frutti di Mare102200100100100.00
6.West Žab B111200100100100.00
7.Orel Řečkovice20220011067052.50
8.Tango Hodonín B201100101500126.00
9.PRO-STATIC Blansko101100100100033.00
10.Wodova B10110001033022.00
11.Hustopeče B101100100100055.00
12.Bolest1101000010033.00
13.Deportivo101110100100022.00
14.Helas200000002002211.00
15.1. FC Květnice Tišnov1000000010088.00
16.VŠSK Zlín20000010150094.50
17.USK Ostrava200000200100063.00
18.FERRAM Opava200000101500157.50
19.Jakubčovice200000101500126.00
20.Ocel Třinec100000001001212.00
21.Vysoké Mýto20000000200168.00
22.Baník Ostrava100000100100100.00
23.Tango Hodonín1000000010044.00
24.AC Jeseník1000000010044.00
25.Žabinští Vlci Brno1000000010088.00
26.Hustopeče200011101500126.00
27.Arsenal Brno100000100100055.00
28.Amor Vyškov200000200100063.00
29.FC Kloboučky20000000200147.00
30.FFT Vinohrady200000200100052.50
31.Nasan100000100100022.00
32.Kalábek100000100100033.00
33.ProBrno100010100100033.00
34.M2 Shoes100000100100033.00
35.Raz Náraz100000100100022.00
36.R. I. P. B20000110150073.50
37.Saňaři100000100100055.00
38.Kalábek B200000200100042.00
39.BPA1000000010044.00
40.Gladiators B100000100100022.00

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
ČT4 SPORT
TTV tišnovská televize

Kalendář

červenec 2019
PoÚtStČtSoNe
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031

Oblíbené odkazy