ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Adam Tylč (G)

přezdívka: Adam
post: brankář
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ50220030260000.00
2019/20APříprava200000200100000.00
2019/20BDivize E100010100100000.00
2018/19A2. LIGA Východ150000060940000.00
2018/19APříprava1000000010000.00
2018/19BDivize E100000100100000.00
2018/19D2. třída, skupina B1188163054258200.73
Celkem3681018401841454200.22
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2019/20A2. LIGA Východ1002200226271616.10
2019/20BDivize E1400011914671543.86
2019/20CKrajský přebor1514500744562432.87
2018/19APříprava300000102330279.00
2018/19BDivize E15224111005670714.73
2018/19CKrajský přebor JM II501100401800153.00
2018/19D2. třída, skupina B601111510890132.17
Celkem683101333388226042844.18
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Tango Hodonín B403300202500246.00
2.Bystrc22132011067052.50
3.Agora121300100100022.00
4.Brikety-pelety Štěpán Vyškov320200201670134.33
5.Starobrno22020002033063.00
6.Frutti di Mare102200100100100.00
7.West Žab B111200100100100.00
8.Orel Řečkovice40220031083161.50
9.FFK Kobra Blansko202200200100110.50
10.VŠSK Zlín401100103250276.75
11.Jakubčovice401100202501215.25
12.PRO-STATIC Blansko101100100100033.00
13.Wodova B10110001033022.00
14.Hustopeče B101100100100055.00
15.Bolest1101000010033.00
16.Deportivo101110100100022.00
17.BPA20110010150094.50
18.FK Inexis Bučovice11010001033011.00
19.AC Napoleon Prace201100101500105.00
20.Helas200000002002211.00
21.1. FC Květnice Tišnov300000102330258.33
22.AC Jeseník20000001117073.50
23.USK Ostrava200000200100063.00
24.FERRAM Opava400000301750215.25
25.Ocel Třinec30000000300248.00
26.Vysoké Mýto20000000200168.00
27.Baník Ostrava200000101501115.50
28.Tango Hodonín1000000010044.00
29.Žabinští Vlci Brno1000000010088.00
30.Hustopeče300011201670144.67
31.Arsenal Brno200000200100073.50
32.Amor Vyškov400000211580215.25
33.FC Kloboučky20000000200147.00
34.FFT Vinohrady400000202500194.75
35.Nasan100000100100022.00
36.Kalábek200000200100073.50
37.ProBrno100010100100033.00
38.M2 Shoes100000100100033.00
39.Raz Náraz100000100100022.00
40.R. I. P. B20000110150073.50
41.Saňaři100000100100055.00
42.Kalábek B30000021078072.33
43.Gladiators B100000100100022.00
44.VŠB-TU Ostrava100000100100033.00
45.Helas Brno B20001111067084.00
46.Havlíčkův Brod20001010150052.50
47.TJ Sokol Troubsko2000002001000105.00
48.Technika Brno100000100100033.00
49.Sokol Repromeda Jehnice1000000010066.00
50.Panama200000200100131.50
51.Amor Kloboučky Vyškov B20000001117052.50
52.Hombres20000001117063.00
53.Gladiators100000100100011.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829

Oblíbené odkazy