ASM A - Gladiators 9:10 (4:3)

Příprava - pondělí 20.8.2012 - Dolní Loučky - SM Aréna

20.8.2012 - MaŠ
Naše branky: Jan Kouřil (Martin Špicl) 1:0, Kryštof Večeřa (Jan Kouřil) 2:2, Martin Špicl (Jan Mašek) 3:3, Jan Kouřil (Kryštof Večeřa) 4:3, Kryštof Večeřa (Jan Kouřil) 5:3, Václav Burian (Jan Kouřil) 6:3, Václav Burian 7:3, Kryštof Večeřa (Jan Mašek) 8:6, Pavel Křivý (Kryštof Večeřa) 9:9 Sestava: Ondřej Borkovec - Václav Burian, Jan Mašek, Martin Špicl - Pavel Křivý, Jan Kouřil, Ondřej Halas, Kryštof Večeřa V pondělí, 20. 8. 2012 od 19,30 hod., jsme sehráli první letošní přátelské utkání proti týmu z OP - Gladiators. Hodně horký večer a hned 8 absentujícíh hráčů (posléze přišli Krištofinho a Pól) nasvědčovalo, že to nebude vůbec jednoduché. Do sestavy byli tedy povoláni do branky Onóš a mladičký OndraH do hry. Úvodní minuty patřili hostům, ale tyto jsme do vážnějších příležitostí nepouštěli. V 10. minutě rozehrál rychle aut MaŠ, našel zabýhajícího Janocha a ten přesnou střelou z voleje otevřel dnešní bohatý střelecký účet - 1:0. Po jedné z kombinací Glads nastřelil jejich útočník tyč branky Onóše. Za chvíli si na parádní pas od Krištofinha zaběhl Kumar, položil si brankáře, ale jeho lob minul brankovou konstrukci. Prakticky hned z protiútoku nás soupeř přečíslil a po kombinaci nás "vyťukal" do prázdné branky - 1:1. I další kombinace Glads byla velmi podobná a opět skončila střelou do prázdné branky - 1:2. Za nedlouho vybojoval míč Janoch, přihrál Krištofinhovi, ten obešel obránce a výstavní ránou o břevno vyrovnal - 2:2. Poté se hrálo dlouho bez šancí, až Gladiators vymysleli útočnou partii, ve které obránce obešel našeho útočníka a střelou z 10-ti metrů trhal sítě - 2:3. Poté vysunul nákopem Krištofinho Ghedu, ten si těžký míč zpracoval, obešel obránce a před brankářem dával ještě pod sebe na MaŠe, jenž neměl problém vyrovnat - 3:3. Poslední akci první půle založil fantasticky Krištofinho, když milimetrově mezi obránci vybídl ke skórování Janocha a ten neméně parádní ranou k tyči dostal naše barvy do vedení - 4:3. Druhou půli začali lépe Glads a jejich útočník technickou ránou "olízl" levou tyč branky Onóše. Poté rozehrál náš roh Janoch, Krištofinho převzal míč, obešel dva obránce a opět parádní ránou od břevna zvyšoval naše vedení - 5:3. Za chvilku Krištofinho poslal přesný lob za obranu, Janoch míč unikátně zpracoval a na druhé tyči našel Kumara, který neměl problém zasunout - 6:3. Za dvě minuty vypressoval Kumar obránce sebral mu míč a tvrdou ránou na první tyč vsítil naši sedmou branku - 7:3. V tento okamžik již nám začaly chybět síly, byl znát celodenní sobotní turnaj, nedělní "tropický" velký fotbal a dnešní nekompletní sestava. Glads začali mít navrch. Po ztrátě míče na půlce šel soupeř 3 na 1 a zakončili do prázdné branky - 7:4. Za minutu opět stejná akce jako přes kopírák zakončená tvrdou ránou zleva, kterou ještě neštěstně tečoval OndraH a bylo to - 7:5. Za okamžik už to bylo jen o jednu branku, kdy Glads sehráli perfektně akci z druhé vlny, kterou zakončili přesnou ránou k pravé tyči branky Onóše - 7:6. Poté vybojoval míč Gheda, přihrál zpět Krištofinhovi, ten si klasicky hodil míč na levačku a krásnou křižnou ránou opět zvyšoval - 8:6. Za pár okamžiků to mohlo být veselejší, Janoch vysunul OndruH a ten z otočky pálil, brankář však byl proti a vyrazil. Poté sehráli Gladiators skvělý roh a následnou dělovku vytěsnil Onóš na roh, ten soupeř rychle rozehrál a Onóš vystřihl další parádní zákrok a míč vytěsnil na tyč. Pak bohužel ztratil míč Krištofinho a na doraz soupeře už Onóš nemohl reagovat - 8:7. Následně jsme dvakrát naprosto stejně propadli na půlce a soupeř náš vždy stoprocentně trestal - 8:9. Těsně před koncem rozehrál roh MaŠ, přihrál Krištofinhovi a odtáhl mu obránce, druhý jmenovaný napálil míč na zadní tyč a zde "poklízel" Pól - 9:9. V poslední minutě špatně v tísni rozehrál míč MaŠ, na půlce jej sebral obránce Glads a vše skončilo parádní kombinací v naší síti. Proto jsme tento vyrovnaný a kvalitní souboj s naším spřáteleným týmem prohráli, ale hra nebyla vůbec špatná. Sumasumárum: Vzhledem k sestavě, únavě a úpornému vedru hodnotím toto utkání velice pozitivně. Samozřejmě je co zlepšovat a je třeba vypilovat především velké množství netaktických chyb. Jinak ale super borci, jedeme dál. SAN MARINO OLÉÉÉÉÉ !!!! MaŠ