Gladiators - ASM A 4:9 (4:3)

Příprava - pondělí 5.8.2013 - Brno - Rybnická

5.8.2013 - MaŠ
Naše branky: Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 2:1, Jiří Mašek (Václav Seyfert) 3:2, Martin Plachký (Václav Seyfert) 4:3, Jan Maňásek (Jiří Mašek) 4:4, Aleš Weinfurter (Jiří Mašek) 4:5, Lukáš Veselý (Václav Seyfert) 4:6, Martin Plachký (Václav Seyfert) 4:7, Martin Plachký (Jiří Mašek) 4:8, Martin Špicl (Jiří Mašek) 4:9 Sestava: Ondřej Borkovec - Jiří Mašek, Martin Plachký, Lukáš Veselý, Jan Maňásek - Václav Seyfert, Jan Kouřil, Aleš Weinfurter, Martin Špicl V pondělí, 5. 8. 2013 od 19,00 hod., jsme nastoupili v rámci našeho tréninku k přátelskému utkání s týmem Gladiators na Okruhu. Náš soupeř postoupil v loňské sezóně do Krajského přeboru, tudíž čekal nás velmi kvalitní sparingpartner. Od prvních minut se hrála vyrovnaná partie, ve které byli zpočátku přeci jenom aktivnějšími Gladiátoři. Po několika minutách vymyslel soupeř výpad, na jehož konci byla střela, kterou si smolně tělem srazil za Onóšova záda Jura - 1:0. O pět minut později ztratil míč na naší "šestce" Janoch a Glads vstřelili druhou branku - 2:0. Z naší strany korigoval výsledek po skvělém pasu za obranu od Sáji a následné kličce a zakončení do prázdné branky LukášV - 2:1. Gladiators se však opět dostali na rozdíl dvou branek, když si smolnou vlastní branku vstřelil Sája - 3:1. Další milimetrovou přihrávku pak vymyslel opět agilní Sája, když našel Juru, jenž zaběhl za obranu soupeře a nadvakrát nohejbalově snižoval na rozdíl jedné branky - 3:2. Za pár minut získal míč na obraně Sája a byl sám před gólmanem, ale ten jej vychytal. Následně šel soupeř ve 3 na 2, ale na konci byla naštěstí jen rána do břevna. Těsně před koncem první půle pak sehráli Glads výborně přečíslení 3 na 2 a přihrávku pod sebe využil bezchybně z druhé vlny sběhnuvší hráč soupeře - 4:2. V poslední akci prvního dějství vybojoval opět míč důrazný Sája, ten se dostal k Plachtovi, který napřáhl z 10-ti metrů a prostřelil vše, co mu stálo v cestě - 4:3. Začátek druhé půle vyšel lépe nám. Dlouhým křižným pasem našel Jura Buldoga, ten si položil brankáře soupeře a následně jej prostřelil - 4:4. Po chvíli založil naši další kombinaci Jura, těsně před brankou přihrál volnému Turanovi, který za pomocí obránce protlačil míč do branky Glads a dostal nás do vedení - 4:5. Netrvalo dlouho a všudybyl Sája vyvezl míč z naší obranné poloviny a křižně přihrál nabíhajícímu LukášiV, který se nemýlil - 4:6. V tuto chvíli jsme byli na koni a soupeře jsme jasně přehrávali. V další naší příležitosti vybojoval a následně vyvezl míč opět Sája, přihrál pod sebe tentokráte Plachtovi a ten prostřelil opět padajícího gólmana soupeře posedmé - 4:7. Perfektní kombinaci pak vymyslel LukášV, jenž si obehrál obránce, přihrál na první tyč Janochovi, který ještě servíroval Sájovi, ale tomu v rozhodující okamžik míč uskočil. Do konce chybělo jen pár minut když Plachta vybojoval míč, přihrál zcela volnému Jurovi, který místo střely ještě vracel zpět a pro Plachtu nebyl problém míč poklidit do prázdné branky - 4:8. Poslední branku utkání vstřelil po přesné přihrávce od Jury MaŠ, jenž poklidil míč s přehledem k tyči branky Gladiators - 4:9. Sumasumárum: Sehráli jsme oboustranně skvělé utkání, ve kterém vyšel úvod lépe Gladiátorům, ale závěr patřil jednoznačně našim barvám. Skvěle jsme kombinovali a tvořili si parádní akce zakončené brankami. Skvělý výkon podal v brance Onóš a výborně se také uvedli Sája s LukášemV. Ale všeobecně výkon celého týmu byl poměrně velmi kvalitní. Jen tak dále a příští týden nás čeká doma tým z OP - Panama. MaŠ