Gladiators - ASM A 5:5 (1:1)

Příprava - pondělí 5.5.2014 - Brno - Rybnická

5.5.2014 - MaŠ
Naše branky: Ondřej Halas (Jan Maňásek) 0:1, Jan Kouřil (Martin Plachký) 3:2, Aleš Weinfurter (Ondřej Halas) 3:3, Ondřej Halas 3:4, Aleš Weinfurter (Ondřej Halas) 4:5 Sestava: Ondřej Borkovec - Jan Maňásek, Aleš Weinfurter, Martin Plachký - Jan Kouřil, Pavel Křivý, Ondřej Halas, Martin Špicl V pondělí, 5. 5. 2014 od 19,00 hod., jsme sehráli další přátelské utkání na "Okruhu - Rybnické" s domácím týmem Gladiators. Od prvních minut jsme rozehráli vyrovnanou partii a šance se střídaly na obou stranách. V 8. minutě vysunul Skunk Plachtu, ale jeho rána skončila mimo. Ihned poté hned dvakrát zahrozili domácí Gladiátoři, ale Onóš se skvělými zákroky vždy vyznamenal. O dvě minuty později podržel míč Buldog, přihrál doleva Skunkovi a ten přesnou tečovanou ranou k pravé tyči otevřel skóre - 0:1. Glads vyrovnali v minutě 12., po brejkové situaci "poklízeli" do prázdné klece - 1:1. O minutu později se skvěle vytáhl opět Onóš, jenž vytáhl parádní ránu z otočky na tyč. V 18. minutě se u "rohového praporku" uvolnil přes obránce Janoch, ale jeho následnou ránu vytěsnil gólman soupeře na roh. Ve 24. minutě se nadechl k velkému sólu Janoch a poté uvolnil Plachtu, jehož ránu z otočky lapil pozorný brankář Glads. Ve 25. minutě mohli jít do vedení opět Gladiátoři, ale jejich ránu vytěsnil Onóš na tyč. Ve 34. minutě vyvezl míč rychlík Plachta a servíroval Skunkovi, jehož fantasticky vychytal na brankové čáře gólman soupeře. O dvě minuty později se však z ojedinělé situace prosadili domácí a šli do vedení - 2:1. Ve 41. minutě pak při zakládání naší akce chyboval MaŠ a celou situaci zakončili domácí střelou vedle, kterou si však MaŠ nešikovně srazil o tyč do branky - 3:1. Ve 44. minutě zlikvidoval parádně Onóš samostatný únik soupeřova útočníka. Ve 47. minutě vyvezl míč Plachta, přihrál doprava Janochovi, jenž se zbavil hned 2 obránců a parádní ranou bodlem po víko korigoval - 3:2. V 53. minutě servíroval před branku Turanovi Skunk a první jmenovaný pod rukou gólmana vyrovnal. O minutu později pak přerušil rozehrávku soupeře Skunk, vypálil, brankář jeho pokus vyrazil, ale napodruhé již náš hráč neměl problém dostal naše barvy do vedení - 3:4. Ihned z rozehrávky nás však domácí přečíslili a pohotově opět vyrovnali - 4:4. V 58. minutě jsme rozehráli rychlý roh, Skunk naservíroval do středu hřiště volnému Turanovi a ten parádní ranou z 10-ti metrů přesně k tyči skóroval - 4:5. I poté a ihned dokázali Glads zareagovat a šťastnou tečovanou ranou vyrovnali - 5:5. Těsně před koncem jsme měli hned několik příležitostí, jak zápas rozhodnout. Nejdříve MaŠ servíroval před prázdnou branku Plachtovi, ale tomu míč v rozhodný okamžik uskočil a nic z toho nebylo. Poté Turan krásným lobem za obranu našel prsa MaŠe, ale jeho následný lehký lob skončil jen na tyči a stejný hráč v poslední minutě sobecky zakončil protiútok ranou těsně vedle na úkor přihrávky na zcela volného Póla na zadní tyči. Sumasumárum: Pohotový trénink, ve kterém jsme přeci jenom byli o maličko lepším týmem, skončil remízou. Hra nebyla ideální, ale zároveň nebyla špatná, takže: Myslím, že jsme si pohodově všichni zahráli. MaŠ