ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Petr Lamač

přezdívka: Lami
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ20000001117000.00
2019/20BDivize E100000100100000.00
2019/20CKrajský přebor80000061179000.00
2018/19D2. třída, skupina B30110011144000.00
2018/19U171. juniorská liga U1750000010420000.00
Celkem190110093753000.00
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2019/20CKrajský přebor100000001001111.00
2019/20D1. třída, skupina B1201100336330463.83
2018/19U171. juniorská liga U17600000105170294.83
Celkem19011004312260864.53
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Wodova B20110011067000.00
2.Gepard101100100100000.00
3.AC Jeseník10000001033000.00
4.Jeseník1000000010000.00
5.Chomutov1000000010000.00
6.Ústí nad Labem100000100100000.00
7.Interobal Plzeň1000000010000.00
8.Mělník1000000010000.00
9.Chrudim1000000010000.00
10.Vysoké Mýto100000100100000.00
11.Helas Brno1000000010000.00
12.Tango Hodonín1000000010000.00
13.Slavia Praha1000000010000.00
14.Sparta Praha1000000010000.00
15.Frutti di Mare2000000020000.00
16.West Žab B100000100100000.00
17.Amor Vyškov1000000010000.00
18.Panama100000100100000.00
19.FFK Kobra Blansko200000200100000.00
20.Orel Řečkovice200000200100000.00
21.Kalábek B10000001033000.00
22.Gladiators100000100100000.00
23.BPA100000100100000.00
24.1. FC Květnice Tišnov1000000010000.00
25.FK Inexis Bučovice1000000010000.00
26.Accros10000001033000.00
27.Inter1000000010000.00
28.Celtic1000000010000.00
29.Schalke10000001033000.00
30.Barum100000100100000.00
31.Nasan B1000000010000.00
32.Lamy1000000010000.00
33.Gloria1000000010000.00
34.Kampa10000001033000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy