ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Petr Lamač (G)

přezdívka: Lami
post: brankář
oblíbený klub:
sportovní vzor:
motto:
fanoušci hráče:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2019/20A2. LIGA Východ20000001117000.00
2019/20BDivize E100000100100000.00
2019/20CKrajský přebor80000061179000.00
2018/19D2. třída, skupina B30110011144000.00
2018/19U171. juniorská liga U1750000010420000.00
Celkem190110093753000.00
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
2019/20CKrajský přebor100000001001111.00
2019/20D1. třída, skupina B1001100325370333.30
2018/19U171. juniorská liga U17600000105170294.83
Celkem17011004211270734.29
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%NOGOGZ
1.Wodova B20110011067031.50
2.Gepard101100100100011.00
3.AC Jeseník10000001033033.00
4.Jeseník1000000010033.00
5.Chomutov1000000010077.00
6.Ústí nad Labem100000100100011.00
7.Interobal Plzeň1000000010077.00
8.Mělník100000001001212.00
9.Chrudim100000001001010.00
10.Vysoké Mýto100000100100044.00
11.Helas Brno1000000010055.00
12.Tango Hodonín1000000010055.00
13.Slavia Praha1000000010099.00
14.Sparta Praha1000000010033.00
15.Frutti di Mare1000000010044.00
16.West Žab B100000100100033.00
17.Amor Vyškov1000000010066.00
18.Panama100000100100100.00
19.FFK Kobra Blansko200000200100110.50
20.Orel Řečkovice200000200100110.50
21.Kalábek B10000001033033.00
22.Gladiators100000100100011.00
23.BPA100000100100055.00
24.1. FC Květnice Tišnov100000001001010.00
25.FK Inexis Bučovice100000001001111.00
26.Accros10000001033011.00
27.Inter1000000010033.00
28.Celtic1000000010055.00
29.Schalke10000001033022.00
30.Barum100000100100033.00
31.Nasan B1000000010022.00
32.Lamy1000000010033.00
33.Gloria100000001001111.00

Příští zápasy

sobota 22.2 - 19:15
A vs. Žabinští Vlci Brno
pátek 21.2 - 20:00
B vs. Technika Brno
neděle 1.3 - 9:00
C vs. Gladiators
neděle 1.3 - 10:00
C vs. Kalábek B
neděle 23.2 - 12:20
D vs. Frutti di Mare
neděle 23.2 - 13:10
D vs. Kampa

Poslední zápasy

pátek 7.2 - 20:00
A vs. Ocel Třinec
sobota 8.2 - 20:00
B vs. TJ Sokol Troubsko
neděle 9.2 - 14:00
C vs. Orel Řečkovice
neděle 9.2 - 15:00
C vs. FFK Kobra Blansko
neděle 15.12 - 11:30
D vs. Žabinští Vlci Brno B

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
GOLPRETECH
KTS ekologie s. r. o.
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
ZO ŠI trans
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
DRUHÁ LIGA FUTSALU
MĚSTO TIŠNOV
VRATISLAV VESELÝ

Kalendář

únor 2020
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
242526272829
Dnes 20:00
B vs. Technika Brno | Tišnov - hala SSK

Oblíbené odkazy