ASM Porta Dolní Loučky futsalový klub

Tomislav Šotola

přezdívka: Šoty
oblíbený klub: FC Chelsea
sportovní vzor:
motto:

počet vložených článků: 0
počet příspěvků na fóru: 0

Kontaktní údaje pouze pro přihlášené.
SezónaTýmSoutěžZGABŽKČKVRP%VGHGZ
2022/23BOkresní přebor Brno-město756111042167000.71
2021/22ADivize E20110011067000.00
2021/22APohár FAČR21120010150000.50
2021/22BOkresní přebor Brno-město132110310063454151.62
2020/21BDivize E33250011144101.00
2020/21DOkresní přebor Brno-město101100100100000.00
2019/20BDivize E101100100100000.00
2019/20CKrajský přebor10136191061363211.30
2019/20D1. třída, skupina B21340001117000.50
2018/19A2. LIGA Východ65380020433100.83
2018/19APříprava52240010420000.40
2018/19APohár FAČR30110020167000.00
2018/19BDivize E162811392090756241.75
2018/19CKrajský přebor JM II769150060186200.86
2018/19D2. třída, skupina B113400100100001.00
Celkem7986601464042928579101.09
PořadíSoupeřZGABŽKČKVRP%VGHGZ
1.Nasan2551000200100112.50
2.Saňaři Sokolnice46280031083011.50
3.Kalábek B34371021078101.33
4.Atlantis252700200100012.50
5.Wodova34370011144011.33
6.Kalábek25160010150012.50
7.Arsenal Brno24261010150002.00
8.FFK Kobra Blansko242600200100012.00
9.Partizan232500200100011.50
10.Stones of Madeira34150020167001.33
11.R. I. P.132500100100113.00
12.Hustopeče34040010233011.33
13.FFT Vinohrady231400200100111.50
14.Hustopeče B122400100100102.00
15.BPA33140020167101.00
16.Antabus113400100100001.00
17.SK Líšeň31340001211000.33
18.VŠSK Zlín121300100100102.00
19.Tango Hodonín B23031010150001.50
20.Gladiators112300100100101.00
21.Kampa10330001033000.00
22.1. FC Květnice Tišnov2202000020001.00
23.FERRAM Opava120200100100002.00
24.Jakubčovice1112000010001.00
25.PRO-STATIC Blansko1202000010002.00
26.Amor Vyškov211200200100000.50
27.Brikety-pelety Štěpán Vyškov1112000010001.00
28.FC Kloboučky1112000010001.00
29.FC Orlák111200100100001.00
30.Gladiators B102200100100000.00
31.Orel Řečkovice220200200100001.00
32.Amor Kloboučky Vyškov B1112000010001.00
33.AC Napoleon Prace1112000010001.00
34.Sokol Repromeda Jehnice120200100100102.00
35.Madrid21121010150000.50
36.Helas2011000020000.00
37.Vysoké Mýto1011000010000.00
38.Saňaři101100100100000.00
39.STŽ Brno101100100100000.00
40.Technika Brno101100100100000.00
41.FK Inexis Bučovice1011000010000.00
42.Frutti di Mare1101000010001.00
43.Havlíčkův Brod10110001033000.00
44.Žabinští Vlci Brno B101100100100000.00
45.AB Střelice10110001033000.00
46.Žabinští Vlci Brno3000000030000.00
47.Ocel Třinec1000000010000.00
48.Helas Brno B10000001033000.00
49.U Boba10000001033000.00

Poslední zápasy

pátek 8.3 - 20:15
A vs. Technika Brno
pátek 8.3 - 19:30
B vs. TRIANGL Rájec-Jestřebí

Zprávy pro tým

MaŠ | 15.11.2018
Nominace pro zítřejší utkání rezervního týmu s FFT Vinohrady:
Adam - Jura, Simčuk, Šoty, Michal - Jara, Marv, Mařa, Raity
MaŠ | 2.11.2018
Nominace k zítřejšímu utkání ve Vyškově proti týmu FC Kloboučky:
Adam - Šoty, Simčuk, Jura - Juřa, Marv, Jara, Roman (Urbec)
MaŠ | 26.10.2018
Nominace B-týmu pro utkání s Amorem Vyškov - sobota, 27.10.2018 od 20, 00 hod. Sraz nejpozději v 19, 15 hod. !!!
Lukáš - Šoty, Simčuk, Hany, Jura - Marv+, Roman, Juřa, Mařa+, Gheda+ (Jara++)

Partneři

JMK
MAMUT-THERM s. r. o.
Obec Dolní Loučky
David Králík
MERTASTAV s. r. o.
VIVEBA s. r. o.
TTV tišnovská televize
REGION KUŘIMSKO
MĚSTO TIŠNOV

Kalendář

červen 2024
PoÚtStČtSoNe
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930

Oblíbené odkazy